Лазерна епіляція

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Здавен і до нашого часу позбавлення від небажаного волосся не втрачає своєї актуальності. Вирішення цієї задачі дозволяє будь-якій жінці відчувати себе впевненою. Більшість жінок має власний досвід ведення «війни» з цією проблемою.

Характерные места наличия нежелательных волос на открытых участках тела: верхняя губа, подмышечные впадины, кожа рук, бёдра, голени; реже — нижняя поверхность спины и живота.

Степень выраженности (заметность) зависит от качества самих волос (цвет, толщина) и от их количества. Современному человеку волосы на теле не необходимы: никаких защитных функций (как в далёкой древности) они НЕ выполняют и воспринимаются (во всяком случае, женщинами) как косметический дефект.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

Кількість волосся на тілі залежить від різних чинників:

  • спадковості;
  • етнічної приналежності – представники південних народностей частіше мають більшу кількість волосся (більш жорсткий і темних), ніж північні народи;
  • гормонального фону (наприклад, підвищення рівня чоловічих статевих гормонів у жінок посилює ріст волосся на певних ділянках тіла);
  • наявності деяких захворювань і т. д

Отже, які ж методи епіляції і депіляції застосовуються в даний час і які їхні переваги і недоліки? Домовилися вважати, що депіляція – це видалення тільки зовнішньої частини або всього волоса без руйнування волосяної цибулини; а епіляція – це видалення волосся шляхом знищення волосяної цибулини.

Депиляцией вважають вищипування, гоління, застосування депіляторних кремів і т.зв. біоепіляцію (воскову).
До способів епіляції відносяться електроепіляція, лазерна епіляція і фотоепіляція.

Депіляція

Гоління – найдоступніший і дешевий спосіб видалення волосся, а не вимагає особливих умов. При цьому видаляється лише видима частина волосся, корені не зачіпається.

Негативні ефекти – можливість запалення навколо усть волосся, вростання волосся, роздратування шкіри від самого гоління і при отрастании волосся, можлива поява пігментації.

Вищипування або висмикування волосся, напевно, найдавніший метод депіляції. Виконується за допомогою пінцета або за допомогою досягнення інженерної думки останніх років домашнього депилятора, що діє за тим же принципом. При цьому волоски висмикуються з коренем, відростають довше, ніж при голінні. Недоліки методу: Больові відчуття, врослі волоски, пігментація після запалення.

Воскова депіляція (ВД) – це теж висмикування – один з поширених способів позбавлення від небажаного волосся. При цьому методі волосся видаляються з корінням. Застосовується як на обмежених (верхня губа, підборіддя), так і на великих ділянках (ноги, руки, пахвові западини). Для воскової депіляції використовують різні речовини і, в залежності від їх поєднання поділяють способи депіляції на гарячий, теплий і холодний. Основними недоліками воскової депіляції вважаються: Больові відчуття і ризик появи врослого волосся з подальшим запаленням. При будь-якому з наведених вище способах депіляції обов’язкове застосування спеціального догляду до і після процедур.

Креми-депілятори – містять хімічні речовини, що руйнують структуру волосся. При цьому волосяна цибулина залишається недоторканою.
Мінуси – те саме, що і при голінні, крім того, не виключені алергічні реакції на один крем. Перевагами всіх методів депіляції можна вважати тільки простоту, доступність і відсутність сезонних протипоказань. Що стосується дешевизни методів, то це спірне питання: якщо підсумувати всі витрати часу та грошей на Багаторазові спроби депіляції, то отримані цифри вразять. Але Найголовнішим недоліком депіляції
є песимізм: абсолютна неможливість перемогти небажане волосся радикально.

Эпіляція

Це радикальний, а тому і більш оптимістичний шлях позбавлення від небажаного волосся. Сучасні методи епіляції дозволяють досягти тут повної перемоги.

Ці методи називаються: електроепіляція, фотоепіляція і лазерна епіляція.

Що таке електроепіляція?

Електроепіляція (ЕЕ) – самий вивчений і перевірений часом спосіб, до того ж єдиний, для якого немає обмежень за кольором шкіри і волосся.

Суть цього методу полягає в наступному: в гирлі волосяного фолікула (мішечка) вводиться дуже тонкий електрод (по товщині порівнянний з волоссям) з таким розрахунком, щоб він йшов паралельно волосу, і подається постійний електричний струм. В результаті дії струму викликається електрохімічна реакція, в результаті чого і руйнується волосся. На обробку кожного волоса потрібно близько однієї хвилини.
Процедура хвороблива, за один сеанс обробляється невелика кількість волосся. Тому для досягнення помітного ефекту потрібна велика кількість сеансів (мінімум – від 5 до 10, в залежності від місця, площі і густоти росту волосся). При всій простоті виконання операція електроепіляції має свої негативні сторони. При пропущенні струму занадто великої сили і збільшенні експозиції можуть виникати опіки навколишніх тканин, що веде в подальшому до утворення рубців. Обов’язкова вимога сучасної електроепіляції – використання одноразових голок. Існує комбінований метод епіляції, іменований бленд-метод, заснований на поєднанні електролізу і термолізу, тепловому руйнуванні (коагуляції) волоса під впливом високочастотного змінного струму. Час такої процедури за рахунок підвищення ефективності скорочується.

Протипоказання для проведення електроепіляції:

  • деякі форми гепатиту,
  • непереносимість сплавів металів, що входять до складу голок (золота, нікелю),
  • стоматологічні штифти,
  • ортопедичні ендопротези,
  • електрокардіостимулятор,
  • внутрішньоматкові спіралі,
  • імплантація золотих ниток.

 

В чому полягає суть методів світловий тобто лазерної та фотоепіляції, які є обмеження?

Лазерна епіляція (ЛЕ) поряд з фотоепіляцією – це найсучасніші на сьогоднішній день і ефективні методи видалення волосся. Перші спроби видалення волосся за допомогою рубінового лазера робилися ще в 60-х роках минулого століття. А перша лазерна система епіляції була розроблена в 1981 році в США.

Лазерна та фотоепіляція відносяться до світлових методів епіляції. В їх основі лежить принцип селективного фототермоліза. Світлове випромінювання вибірково поглинається частиною волосини, що містить натуральний пігмент (меланін), світлова енергія перетворюється в теплову, і цибулини волосся за рахунок теплового ефекту руйнуються без значимого ушкодження навколишніх тканин. Фотоепилятори – це широкоспектрально джерела світла, генератори високоенергетичного імпульсного світла. Лазерні епілятори генерують світлову енергію певної довжини хвилі. Ідеальна довжина хвилі (ефективна і безпечна) знаходиться в діапазоні 750-800 нм. Це дозволяє вибірково впливати тільки на мету – цибулини небажаного волосся (точніше, на пігмент меланін, що міститься в них) і при цьому уникати шкідливого впливу на навколишні тканини. Самі близьке до цього діапазону лазерне випромінювання забезпечують діодні і олександритовий лазерні системи.

Практично для всіх систем є обмеження:

наприклад, не можна проводити ЛЕ при засмаглій шкірі (це не стосується діодного лазера!);

через відсутність меланіну у натуральних блондинок лазерна епіляція неефективна.

Переваги світловий (лазерної та фото) епіляції перед іншими видами епіляції і депіляції полягають у тому, що цілісність шкіри не порушується, і за одну спалах обробляється велика кількість волосся. Больовий ефект при цьому – мінімальний (хоча сприйняття болю і реакція на неї – індивідуальна особливість людини) і залежить від товщини видаляються волосся і, відповідно розміру волосяної цибулини. Перед початком ЛЕ обов’язкова консультація лікаря, так як ця методика має як показання, так і протипоказання. Цикл росту волосся складається з трьох фаз: активної, пасивної і перехідною. Для радикального видалення волосся повинне бути оброблені під час активної фази зростання (анагенеза). Так як все волосся тіла мають власний індивідуальний цикл, необхідно кілька процедур (в середньому 3 – 6, з інтервалом в 6-8 тижнів), щоб «зловити» фолікул в активній фазі росту. При правильній обробці волосся, що знаходиться в фазі анагенеза, більше не виросте. Побічні ефекти спостерігаються надзвичайно рідко, а ефективність цих процедур перевершує всі очікування. Світло дійсно допоможе домогтися ідеально гладкою і чистою шкіри. Кращих методів боротьби із зайвими волоссям вчені поки не придумали.

Що таке діодний лазерна система – LightSheеr?

  • Лазерна система LightSheer – це новітня розробка високих технологій, останнє покоління діодних лазерів
  • американської корпорації Сoherent. Довжина хвилі 790-805 нанометрів. Дана лазерна система дозволяє видаляти волосся, мають навіть незначна кількість меланіну і при будь-якому типі шкіри (в тому числі і засмаглою).
  • Оснащеність лазера комп’ютером і сапфіровою оптикою дозволяє врахувати індивідуальні особливості пацієнта при про
  • веденні процедур і попередити термічний вплив на шкіру.

Перед лазерної епіляції пацієнт протягом мінімум 6-х тижнів не повинен піддавати зону епіляції ніяким іншим видам епіляції (електро-, ензимної і хімічної (креми), вищипування, воскової і т.д.). Дозволяється тільки голит

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування