+380 (97) 976 00 31

Про клініку

У клініці “АНКОР” використовується новітнє обладнання, що пройшло безліч випробувань і сертифіковане не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо продукцію виробників зі світовим ім’ям.

Медична косметологія "АНКОР" - це: Сучасні технології, Компетентні лікарі, Абсолютна безпека, Прийнятні ціни.

«Анкор»

“Анкор” (encore) у перекладі з французької мови означає “ще”. Час підтверджує, що в такому імені клініки є сенс. Як правило, стосунки між нами та нашими пацієнтами встановлюються довготривалі й довірчі, і ми щиро раді зустрічатися ще і ще. Кожен повторний візит в “Анкор” сприймається нами як висока оцінка нашої турботи про інтереси пацієнтів.

icon
Турбота
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Стиль клініки

Стиль клініки можна охарактеризувати як “розумний консерватизм”: ми застосовуємо тільки ті методики і засоби, які ефективні та, неодмінно, безпечні (тобто, мода на нові методики для нас може бути тільки орієнтиром). У клініці розроблена й успішно застосовується “система інфекційної безпеки”. У нас прекрасні (можна сказати дружні) стосунки з колегами зі спеціалізованих клінік та інститутів – це додаткові можливості надання консультативної та спеціалізованої допомоги в разі потреби.

Ефект
Про клініку

Наші ліцензії та сертифікати

Написати нам

    Спасибі
    за ваше звернення!
    Ми отримали ваше Повідомлення
    і скоро зв'яжемося з вами.
    Ваша думка важлива для нас!