+380 (97) 976 00 31

Аугментація губ

Аугментація губ – це процедура, спрямована на збільшення об’єму і поліпшення форми губ за допомогою ін’єкцій або імплантів. У сучасній естетичній медицині існує кілька методів аугментації губ, включно з використанням гіалуронової кислоти, колагену, жиру пацієнта або спеціальних імплантів. Процедура може бути проведена як для збільшення об’єму губ, так і для корекції їхньої форми, з метою надання їм більш симетричного і привабливого вигляду.

 

Днів відновлення 3 - 5
Вартість від5300 грн
Час сеансу 30 - 45хв
Кількість процедур 1 - 2

Етапи проведення

01

Перший етап – консультація з пластичним хірургом або косметологом для вибору оптимального способу аугментації та уточнення очікуваних результатів.

02

Потім, перед самою процедурою, проводять підготовку, що включає аналізи, оцінку стану шкіри та рекомендації щодо догляду. Сама процедура аугментації може містити в собі кілька етапів, залежно від обраного методу: ін'єкції гіалуронової кислоти, використання жирової тканини пацієнта, або встановлення імплантів.

03

Після процедури слідує період реабілітації, протягом якого важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, щоб мінімізувати можливі ускладнення. Догляд за обробленою зоною і прийом препаратів можуть бути частиною етапу відновлення після аугментації губ.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Для аугментації губ у нашій клініці використовують препарати (філери), призначені для цієї мети – Juviderm smile, Juviderm volbella, Juviderm volite, Teosyal kiss, Teosyal RHA kiss.

Після консультації лікаря і вибору препарату починається процедура – обробка шкіри і губ антисептиком, нанесення знеболювального крему, потім ін’єкції. Іноді аугментацію губ можна зробити з використанням канюльної техніки, частіше застосовуємо голки.

Після закінчення пацієнт отримує рекомендації з догляду.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги цієї процедури полягають у тому, що вона дає змогу досягти бажаного результату без хірургічного втручання, що скорочує реабілітаційний період і ризик ускладнень.

 • Результати аугментації губ видно відразу після процедури і їх можна додатково поліпшити за кілька днів після того, як набряк і почервоніння минуть.
 • Збільшені та поліпшені губи надають обличчю молодшого і свіжішого вигляду, покращують симетрію і пропорції обличчя. Крім того, збільшені губи можуть допомогти приховати недоліки в ділянці рота, такі як зморшки, нерівності або асиметрія.
Результат

Думка лікаря

Насправді, смію вас запевнити – це питання техніки і смаку – добре зроблені губи не видно! А видно свіже помолоділе обличчя після відмінно зробленої аугментації губ!
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для цієї процедури можуть включати недостатній об’єм губ, нерівномірну форму губи, вікові зміни або бажання поліпшити загальний зовнішній вигляд.

 

За

Протипоказання

Однак є деякі протипоказання, які слід враховувати перед проведенням аугментації губ. До них можуть належати наявність активних запальних процесів у зоні ін’єкції, вагітність або грудне вигодовування, алергічні реакції на компоненти наповнювача, а також певні захворювання шкіри та імунної системи.

 

Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!