+380 (97) 976 00 31

Безін’єкційна мезотерапія

Безін’єкційна мезотерапія – це інноваційна косметологічна процедура, призначена для омолодження і поліпшення стану шкіри обличчя і тіла. Вона здійснюється без використання ін’єкцій, що робить її безпечнішою і менш болючою порівняно з традиційною мезотерапією.

 

Днів відновлення 1
Вартість від900 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи проведення процедури

01

Очищення шкіри спеціальним засобом для видалення макіяжу, бруду і надлишків шкірного сала. Потім шкіру обробляють тоніком для поліпшення проникнення активних речовин.

02

Після цього починається власне процедура. Активні речовини у вигляді мезококтейлів (різних за спрямованістю і складом) під сильним пульсуючим тиском повітряного або кисневого струменя точково впроваджуються в шкіру. Глибина проникнення речовин може бути різною, так само, як і за звичайної ін'єкційної методики. Відстань між точками введення препарату, глибину і склад мезококтейлю підбирає лікар під час первинного огляду.

03

Наступним етапом є нанесення маски або крему для закріплення результатів процедури. Після проведення процедури важливо стежити за станом шкіри, уникати прямого сонячного впливу, використовувати засоби з високим рівнем SPF і дотримуватися рекомендацій фахівця з догляду за шкірою.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Процедура безін’єкційної мезотерапії в нашій клініці проводиться за допомогою апарату Jetpeel (Ізраїль).

Спочатку ми ретельно очищаємо обличчя, шию пацієнта, або ті зони, де буде проводитися мезотерапія (часто це волосиста частина голови).

Потім підбираємо склад мезококтейля залежно від проблеми і починаємо процедуру.  Нерідко спочатку робиться легкий пілінг шкіри для поліпшення проникнення сироваток у шкіру, цей пілінг також робиться за допомогою апарату Jetpeel у режимі пілінгу.  Потім переходимо до мезотерапії. Під час процедури пацієнт відчуває виражений тиск повітряного струменя і вологу (як морський бриз) сироватки.  Шкіра при цьому охолоджується, тому ця процедура ідеальна в літню спеку. Наприкінці можна нанести маску відповідно до типу шкіри.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати мезотерапії обличчя без ін'єкцій

На відміну від традиційної мезотерапії з ін’єкціями, цей метод використовує спеціальні апарати, які дають змогу вводити активні речовини через шкіру без болю або ризику ускладнень.

 • Безболісна і менш інвазивна, що робить процедуру приємнішою для клієнта. Також безін’єкційна мезотерапія зазвичай не потребує періоду відновлення після процедури (крім вкрай чутливої шкіри іноді), адже після неї не буває синців. Завдяки відсутності ін’єкцій процедура стає доступною для людей із фобією голок або алергією на метал.
 • Нарешті, безін’єкційна мезотерапія підходить для тих, хто хоче отримати догляд за шкірою без ін’єкцій. З урахуванням усіх цих переваг цей метод стає все більш популярним у сфері косметології.
Результат

Думка лікаря

Застосування безін'єкційної мезотерапії розширює можливості сучасної косметології. Зберігається ефективність мезотерапії за мінімальних пошкоджень шкіри.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення цієї процедури включають сухість і в’янення шкіри, наявність дрібних зморшок, акне, пігментації, а також бажання поліпшити загальний стан і зовнішній вигляд шкіри.

 

За

Протипоказання

Протипоказання ж включають алергічні реакції на компоненти препаратів, вагітність і період грудного вигодовування, онкологічні захворювання, наявність запальних процесів на шкірі. Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з косметологом, який оцінить стан шкіри і призначить оптимальні засоби для безін’єкційної мезотерапії.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!