+380 (97) 976 00 31

Біоревіталізація шкіри обличчя

Біоревіталізація – це потужна стимулювальна косметологічна процедура, яка спрямована на поліпшення шкіри обличчя і тіла шляхом введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти, пептидів, полінуклеотидів. Ця процедура допомагає зволожити шкіру, поліпшити її текстуру, стимулювати процеси регенерації та зміцнення тканин. Біоревіталізація також сприяє зменшенню дрібних зморшок, поліпшенню кольору шкіри та загальному її омолодженню.

 

Днів відновлення 1 - 3
Вартість від2400 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 2 - 4

Етапи проведення біоревіталізації

01

Перший етап - консультація з косметологом, на якому пацієнт проходить огляд і обговорює свої очікування від процедури. Потім слідує підготовка шкіри, що охоплює очищення і дезінфекцію ділянки, яка буде піддана ін'єкції.

02

Сама процедура передбачає введення гіалуронової кислоти в шкіру за допомогою тонких голок, що робиться для зволоження і поліпшення тонусу шкіри.

03

Завершальний етап - рекомендації з догляду за шкірою після процедури, щоб поліпшити і закріпити результат.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У нашій клініці процедуру біоревіталізації проводять із застосуванням аплікаційного знеболення (анестезуючого крему), який наносять на чисту продезінфіковану шкіру на 15-30 хвилин перед процедурою. Це істотно знижує больові відчуття, оскільки ін’єкцій зазвичай досить багато (якщо процедуру проводять голками, ми застосовуємо максимально тонкі та якісні голки). Деякі препарати вводяться за допомогою канюль, це зменшує кількість уколів і ймовірність синців після процедури.

Наприкінці процедури лікар робить спеціальний масаж із застосуванням протизапального крему, наносить захисний засіб на шкіру.

Наступну процедуру лікар призначає залежно від стану шкіри, обраного препарату. Інтервал зазвичай коливається від 2 до 4 тижнів.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати біоревіталізації

Переваги та результати біоревіталізації полягають у можливості поліпшити стан шкіри, усунути зморшки, зволожити й омолодити її.

 • Процедура сприяє стимуляції власного процесу оновлення клітин, поліпшенню кольору обличчя, зменшенню пігментації та покращенню тургору шкіри. Біоревіталізація сприяє не тільки поверхневому поліпшенню шкіри, а й поліпшенню її структури та стану на клітинному рівні.
 • Ефект від процедури стає помітним уже після першого сеансу і зберігається протягом тривалого часу. Крім того, біоревіталізація безпечна і практично не спричиняє побічних ефектів, що робить її популярною серед жінок і чоловіків, які бажають поліпшити якість своєї шкіри без серйозних втручань.
Результат

Думка лікаря

Це перевірена робоча процедура, вона дає змогу видимо поліпшити стан шкіри, профілактувати передчасне старіння, підтримувати доглянутий вигляд і продовжити молодість вашої шкіри.
Грищенко Віталія Едуардівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Біоревіталізація – це процедура, спрямована на поліпшення стану шкіри та стимуляцію процесів оновлення клітин за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти та інших активних компонентів. Показання для проведення цієї процедури включають сухість і в’янення шкіри, дрібні зморшки, згасання природного сяйва шкіри. Вона також може бути рекомендована для відновлення шкіри після сонячних опіків або впливу агресивних процедур.

 

За

Протипоказання

Однак, є низка протипоказань для біоревіталізації, включно з вагітністю, лактацією, аутоімунними захворюваннями, онкологічними захворюваннями, інфекціями в ділянці передбачуваного введення препарату, алергічними реакціями на компоненти препаратів та іншими.

 

 

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!