+380 (97) 976 00 31

Ботокс для губ

Ботокс для губ – це процедура відома як ботулінотерапія, що застосовується в області губ. Ботокс для губ цілеспрямовано спрямований на зменшення зморшок і ліній навколо губ, а також на поліпшення контуру губ і їхньої форми.

 

Днів відновлення ні
Вартість від2500 грн
Час сеансу 15 - 45хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення

01

Починається з консультації, на якій лікар проводить попередній огляд і обговорює бажані результати з пацієнтом.

02

Після цього шкіра знезаражується, і на губи наноситься місцевий знеболювальний засіб. Наступним кроком є ін'єкція ботокса в певні ділянки губ, щоб досягти бажаного вигляду та зменшити зморшки.

03

Після закінчення процедури лікар оцінює результати і дає рекомендації щодо догляду за губами після процедури. Часто процедура ботокса для губ не потребує великого часу на рівні загоєння, і пацієнти можуть повернутися до своїх звичайних активностей того ж дня.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Після консультації лікар обробляє шкіру, знеболює зону губ місцевим анестезувальним кремом, потім проводить ін’єкції.

У нашій клініці ми застосовуємо ботулотоксини провідних світових виробників – Dysport (Ipsen) і Botox (Allergan).

Після процедури шкіру обробляють спеціальним кремом, щоб зменшити набряк і почервоніння, пацієнту дають рекомендації щодо подальшого догляду та поведінки.

Оскільки результат після цієї процедури проявляється через кілька днів, ми призначаємо пацієнтові контрольний візит через два тижні.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Ботулотоксин для губ дає непогані результати і в деяких випадках кращий, бо малотравматичний, він допомагає поліпшити форму і об’єм губ, роблячи їх більш гладкими і рівними. Це оптимальне рішення для тих, хто хоче уникнути ін’єкцій гіалуронової кислоти, але все ж хоче досягти повноти і симетрії губ.

 • Ботокс також може використовуватися для поліпшення посмішки й усунення дрібних зморшок навколо губ. Процедура досить швидка, і результати стають помітними вже за кілька днів після втручання, а в міру проходження часу губи набувають природнішого і доглянутішого вигляду.
 • Загалом, ботокс для губ є ефективним і безпечним способом поліпшити їхній зовнішній вигляд, зробивши їх привабливішими й молодшими.
Результат

Думка лікаря

Зона губ для застосування ботулотоксину не є безумовною, і не є офіційно схваленою виробником. Це пов'язано з тим, що корекція губ за допомогою ботулотоксину буде успішною тільки в тому разі, коли деякі волокна м'язів губ будуть знерухомлені.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для використання ботулотоксину для губ включають бажання збільшити об’єм губ, усунути зморшки навколо губ або підняти куточки рота. Також ботокс може допомогти у вирішенні проблеми із зайвою напругою м’язів губ, що може призводити до мимовільного гризіння губи або скорочення куточків рота.

 

За

Протипоказання

Однак, є протипоказання для використання ботулотоксину для губ, включно з вагітністю, грудним вигодовуванням, алергічною реакцією на складові препарату, інфекціями в ділянці передбачуваного введення препаратів ботулотоксину. Перед ухваленням рішення про проведення процедури слід проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, який оцінить всі показання і протипоказання для цієї процедури.

 

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!