+380 (97) 976 00 31

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія – це процедура, під час якої в шкіру або в м’язи вводять невеликі дози ботулотоксину типу А. Цей препарат блокує нервові імпульси, що викликають скорочення м’язів, що дає змогу розслабити м’язи і зменшити видимість зморшок. Зазвичай ботулотоксин використовується для усунення зморшок на лобі, між бровами, навколо очей і на шиї.

Крім того, ботулінічний токсин застосовується для лікування гіпергідрозу (підвищеного потовиділення).

 

Днів відновлення ні
Вартість від3800 грн
Час сеансу 15 - 30хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення

01

Перший етап - консультація з лікарем-косметологом, на якому визначаються цілі та бажані результати. Далі йде підготовка до процедури, що включає очищення шкіри та нанесення місцевої анестезії.

02

Потім фахівець починає ін'єкції ботулотоксину в певні зони і точки за допомогою тонкої голки.

03

Після завершення процедури пацієнту дають рекомендації щодо догляду за шкірою. Протягом кількох днів після проведення процедури слід утримуватися від активних фізичних навантажень і відвідування сауни.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У нашій клініці ми застосовуємо ботулотоксин протягом двадцяти років – як для усунення зморшок, так і для лікування гіпергідрозу. Користуємося препаратами провідних світових виробників – Dysport (Ipsen), Botox (Allergan).

Обов’язково проводиться консультація, на якій лікар оцінює стан пацієнта, можливість корекції проблеми за допомогою ботулотоксину і відсутність протипоказань до такої терапії.

Після цього проводять процедуру (як і всі ін’єкції), з попередньою підготовкою шкіри і, за необхідності, з місцевим знеболенням.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Ботулінотерапія пропонує широкий спектр переваг для пацієнтів, які страждають від косметичних і медичних проблем. В естетичній медицині ботулінотерапія допомагає поліпшити зовнішній вигляд шкіри, усуваючи або зменшуючи мімічні зморшки.

 • Вона також може бути використана для корекції асиметрії обличчя і поліпшення контурів обличчя. У медичних цілях ботулінотерапія може бути ефективною в лікуванні мігрені, судом, гіпергідрозу та інших неврологічних і м’язових проблем.
 • Результати ботулінотерапії зазвичай довготривалі та демонструють значне покращення пацієнтів. Однак, важливо звернутися до кваліфікованого фахівця для проведення процедури, щоб уникнути небажаних побічних ефектів.
Результат

Думка лікаря

Дуже важливий досвід і смак лікаря, бо застосування ботулотоксину має багато тонких нюансів, як ніяка інша методика. Дуже важливим є застосування якісних сертифікованих препаратів, що також не всі лікарі дотримуються заради зниження вартості процедури.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення ботулінотерапії охоплюють мімічні зморшки на лобі, міжбрів’ї та навколо очей, гіпергідроз (надмірне потовиділення), спастичні стани м’язів (наприклад, у разі церебрального паралічу), неврологічні захворювання (наприклад, мігрень, тригемінальна невралгія) та інші проблеми, пов’язані з гіперактивністю м’язів.

 

За

Протипоказання

Протипоказаннями для ботулінотерапії можуть бути вагітність і годування груддю, аутоімунні захворювання, інфекції в місці передбачуваного введення препарату, алергія на компоненти ботулінічного токсину, міастенія гравіс, а також деякі інші стани, які потребують консультації фахівця.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!