+380 (97) 976 00 31

Дарсонвалізація

Дарсонвалізація – це процедура, під час якої на шкіру людини впливає змінний електричний струм високої частоти з використанням спеціального електрода – дарсонваля. Цей метод застосовується як у медичних цілях, так і в косметології. Процедура сприяє поліпшенню локальної мікроциркуляції, підвищенню тонусу шкіри, поліпшенню її якості.

 

Днів відновлення ні
Вартість від500 грн
Час сеансу 10 - 30хв
Кількість процедур 5 - 10

Етапи проведення процедури

01

Проведення процедури дарсонвалізації здійснюється з використанням спеціального обладнання, яке включає в себе дарсонваль і електрод.

02

Під час сеансів дарсонвалізації електрод у вигляді грибка або гребінця рухають по масажних лініях на шкірі обличчя, на шкірі голови або інших ділянках тіла, покритих спеціальним гелем або тальком. Між шкірою та електродом при цьому виникає потужний розряд, що супроводжується відчуттями поколювання в оброблюваних зонах.

03

Електрод дарсонвальної апаратури генерує високочастотні електричні імпульси, які впливають на шкіру, покращуючи кровообіг, стимулюючи вироблення колагену й еластину, покращуючи тонус і пружність шкіри.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як відбувається сеанс у нашій клініці

У нашій клініці процедура дарсонвалізації найчастіше є доповненням до інших косметологічних впливів (чищення обличчя, масаж і т.д.), посилюючи ефективність і прискорюючи реабілітацію.

Крім того, дарсонвалізація чудово доповнює всі процедури, які застосовують у разі алопеції (випадіння волосся).

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати дарсонвалізації

Дарсонвалізацію широко застосовують у косметології та медицині. Вона сприяє поліпшенню стану шкіри, загоєнню ран, усуненню акне, поліпшенню тонусу і кольору шкіри. Також вона нормалізує вироблення себума і покращує обмінні процеси в клітинах шкіри.

 • Процедура допомагає поліпшити кровообіг у шкірі, що сприяє збільшенню надходження кисню і поживних речовин до клітин. Це, своєю чергою, прискорює процеси регенерації та загоєння, роблячи шкіру здоровішою і доглянутішою.
 • Дарсонвалізація також може бути використана для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, зменшення пігментації, зниження запалень і подразнень. Вона також допомагає боротися зі зморшками й ознаками старіння шкіри.
Результат

Думка лікаря

Цей метод добре використовувати в комплексному лікуванні випадіння волосся для стимулювання мікроциркуляції шкіри голови.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення процедури дарсонвалізації включають хронічні захворювання органів дихання, такі як бронхіальна астма, хронічний бронхіт, хронічна обструктивна хвороба легень, а також захворювання шкіри, алергії, гіпертонію, артрит, невралгію та інші неврологічні захворювання.

 

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають важкі форми серцевої недостатності, загальну втому і виснаження, захворювання крові, злоякісні пухлини, високу температуру тіла і вагітність. Також слід уникати проведення процедури в разі гострої фази будь-якого захворювання, психічних розладів, інфекційних захворювань, активного туберкульозу, венозних тромбозів і тромбофлебіту.

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!