+380 (97) 976 00 31

Фотоомолодження обличчя

Фотоомолодження обличчя – це процедура, спрямована на омолодження шкіри за допомогою спеціальних світлових хвиль. Цей метод використовують для усунення зморшок, покращення текстури шкіри, зменшення пір, усунення плям та пігментації. Лазерне фотоомолодження дозволяє досягти помітних результатів без хірургічного втручання, завдяки чому процедура стає популярною серед тих, хто хоче зберегти молодість шкіри та покращити її стан.

 

Днів відновлення 1 - 2
Вартість від1500 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 3 - 5

Етапи проведення процедури

01

Спочатку фахівець проводить консультацію з пацієнтом, оцінюючи стан шкіри та визначаючи цілі процедури. Після цього здійснюється підготовка шкіри, включно зі зняттям макіяжу та очищенням. Потім відбувається процедура фотоомолодження, яка полягає у використанні спеціального обладнання. У клініці використовують апарат імпульсної технології останнього покоління Clearlight IPL.

02

Після процедури слід провести реабілітацію шкіри, включно зі зволоженням та захистом від сонця. Насамкінець фахівець надає клієнту рекомендації щодо догляду за шкірою та домашнього догляду, аби підтримати та покращити результати процедури. Почервоніння шкіри може зберігатися від кількох годин до декількох днів. Пігментні плями після процедури на кілька днів темнішають, що свідчить про ефективність процедури.

03

До кінця тижня після першої процедури всі пацієнти помічають чіткий ефект: шкіра світлішає, зникають дрібні судини. Завдяки стимуляції нового колагену та еластину покращується тонус шкіри, звужуються пори.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як відбувається сеанс у нашій клініці

Перед початком процедури на шкіру пацієнта наносять світлопровідний гель, очі пацієнта захищено спеціальними окулярами.

Апарат генерує світловий промінь, який проходить через один із 5 обраних фільтрів, після чого контактує зі шкірою пацієнта крізь охолоджений наконечник. Шкіра під час процедури не пошкоджується. На тлі яскравого спалаху світла пацієнт відчуває тепло й поколювання. Фільтр обирає лікар залежно від діагнозу (проблеми): купероз, пігментація, акне, видалення небажаного волосся. Після процедури наносять охолоджувальний, а потім – сонцезахисний крем.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Фотоомолодження обличчя – це передова процедура, яка дозволяє значно покращити стан шкіри, позбутися зморшок, пігментації та інших недоліків.

 • Можливість досягнення помітних результатів без хірургічного втручання, мінімальний період відновлення та відсутність серйозних побічних ефектів.
 • Допомагає стимулювати вироблення колагену, що покращує пружність і тонус шкіри, роблячи її молодшою ​​і сяючою. Результати процедури можуть бути помітні вже після кількох сеансів, при цьому ефект буде тривалим і збережеться протягом довгого часу.
Результат

Думка лікаря

Кажучи відверто, сьогодні це – безальтернативна методика лікування низки захворювань та омолодження шкіри.
Хабарова Тетяна Іванівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

До показань для проведення процедури належать: зморшки, рубці, пігментація, текстура шкіри, акне та усунення судинних змін.

 

 

За

Протипоказання

Однак є низка протипоказань, за яких лазерне фотоомолодження не рекомендується проводити: вагітність, шкірні захворювання, онкологічні захворювання, герпес у загостренні, аутоімунні захворювання та інші серйозні захворювання. Також не рекомендується проводити процедуру на засмаглій шкірі, після вживання препаратів, що збільшують чутливість шкіри до світла, або за наявності рубців і татуювань на оброблюваній зоні.

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!