+380 (97) 976 00 31

Фракційна мезотерапія

Фракційна мезотерапія – це інноваційна процедура, яку використовують в косметології для лікування шкіри обличчя. Її суть полягає у введенні космецевтичних препаратів углиб шкіри, однак, на відміну від класичної голкової мезотерапії, при фракційній мезотерапії активні речовини вводять точково (фракційно) по всій поверхні шкіри крізь попередньо зроблені мікроканали. Найчастіше ці мікроканали роблять із допомогою фракційного лазера чи фракційної радіохвилі.

 

Днів відновлення 2 - 3
Вартість від4000 грн
Час сеансу 45 - 90хв
Кількість процедур 2 - 4

Етапи проведення процедури

01

Процедура фракційної мезотерапії складається з кількох етапів. Початковий – це очищення шкіри та підготовка до проведення процедури. Потім на шкіру на 15-30 хвилин наносять анестезуючий крем, аби зменшити больові відчуття при пошкодженні шкірних покривів.

02

Робота фракційного лазера – по всій поверхні шкіри апаратом наносять мікроточкові канали. Відразу після цього на поверхню підготовленої шкіри наносять мезопрепарат або ж спеціально підібраний коктейль. Потім на 15-20 хв наносять завершальну маску, далі – захисний крем.

03

Після процедури потрібно стежити за станом шкіри. Існує ймовірність, що область ін'єкцій може бути трохи опухлою, почервонілою або ж чутливою до дотику. Загоєння місць ін'єкцій триває декілька днів, після чого результати стають помітними: шкіра набуває більш здорового та доглянутого вигляду, зморшки розгладжуються, пігментні плями зменшуються, а тон і текстура шкіри покращуються.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як відбувається сеанс у нашій клініці

У нашій клініці процедуру фракційної мезотерапії проводять за допомогою фракційного лазера Deka (Італія), який налаштовується на спеціальний режим фракційного пілінгу.

Попередньо ми обов’язково наносимо якісний аплікаційний анестетик, щоби мінімізувати неприємні відчуття.

Окрім індивідуально підібраних мезопрепаратів, ми доволі часто використовуємо аутоплазму, що значно покращує результат і прискорює реабілітацію.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Фракційна мезотерапія має безліч переваг, включно з поліпшенням стану шкіри, зменшенням глибини зморшок, підвищенням ефективності проникнення косметичних препаратів та можливістю лікування косметологічних проблем.

 • Цей метод дозволяє стимулювати процеси регенерації шкіри, покращуючи її стан і позитивно впливаючи на ділянки з пошкодженнями, а також підвищує вміст колагену, покращуючи еластичність шкірного покриву. Це робить фракційну мезотерапію корисною та ефективною для омолодження та регенерації шкіри.
 • Підвищення ефективності проникнення косметичних препаратів є дуже корисним аспектом фракційної мезотерапії, оскільки це дозволяє покращити результати омолоджувальних процедур та підвищити ефективність косметологічних методик.
Результат

Думка лікаря

Фракційна мезотерапія дозволяє поєднувати два впливи в одній процедурі – стимулюючий ефект від фракційного лазера та вплив активних лікувальних препаратів.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для фракційної мезотерапії включають в’янення шкіри, дрібні зморшки, розтяжки, рубці після акне, а також вугровий висип. Також ця процедура може бути використана для поліпшення загального тонусу і кольору шкіри.

 

За

Протипоказання

Однак, протипоказання включають наявність запальних процесів на шкірі, активну фазу герпесу, онкологічні захворювання, вагітність і лактацію, а також індивідуальну непереносимість компонентів, що використовуються в процедурі. Перед проведенням фракційної мезотерапії необхідно проконсультуватися з косметологом і проходити попереднє обстеження.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!