+380 (97) 976 00 31

Фракційне лазерне омолодження

Фракційне лазерне омолодження – це процедура, яка використовує лазерне випромінювання для омолодження, поліпшення текстури шкіри, зменшення зморшок і пігментації. Під час процедури лазерні промені точково “випарюють” поверхневий шар шкіри, у такий спосіб створюючи контрольоване ушкодження поверхневого шару епідермісу, що стимулює процеси регенерації, оновлення та вирівнювання шкіри.

 

Днів відновлення 5
Вартість від4000 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 1 - 3

Етапи проведення

01

Після консультації лікаря визначаються завдання і передбачуваний курс лазерного лікування. Після цього шкіру пацієнта знезаражують, і на шкіру наносять анестезувальний крем, щоб зменшити хворобливі відчуття під час сеансу.

02

Коли анестезувальний крем подіє (15-30 хвилин), починається процедура фракційного лазерного шліфування. Послідовно, невеликими (1-2 см) ділянками обробляється вся передбачувана ділянка шкіри.

03

Після закінчення процедури на шкіру наносяться спеціальні постпроцедурні засоби (креми, або маски, або гель), які заспокоюють шкіру і допомагають їй швидше відновитися. Лікар робить докладні призначення пацієнту на найближчі два тижні після процедури, дотримання яких обов'язкове для досягнення найкращого результату.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Процедуру фракційного лазерного омолодження в нашій клініці проводять після докладної консультації лікаря та визначення відповідних показань. Ми застосовуємо СО2 лазер виробництва DEKA (Італія). Вибір зупинили на ньому, оскільки саме СО2 лазер дає максимальний стимулювальний (і омолоджувальний) ефект.

Обов’язково застосовуємо якісну аплікаційну анестезію. Крім того, поєднуємо вплив лазера і вплив аутоплазми пацієнта (плазми, приготовленої з крові пацієнта безпосередньо перед процедурою). Це істотно знижує неприємні відчуття і підсилює стимулювальний вплив на шкіру.

Наприкінці процедури ми застосовуємо якісну косметику Histolab (Корея), яка захищає і стимулює шкіру, покращуючи результати від шліфування. Повторну процедуру за необхідності можна робити через місяць-півтора.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Фракційне лазерне омолодження –- це сучасна процедура, яка дає змогу значно поліпшити стан шкіри обличчя. Однією з основних переваг цього методу є його мінімальна інвазивність і невеликий період відновлення після процедури.

 • Завдяки своїй точковій спрямованості, фракційний лазер здатний стимулювати оновлення клітин шкіри, покращуючи її текстуру, тонус і колір. У результаті процедури помітно скорочуються зморшки, розтяжки, пігментація, шрами й акне.
 • Крім того, фракційне лазерне омолодження сприяє підвищенню пружності шкіри та зменшенню пір, роблячи шкіру більш молодою і сяючою. Для досягнення максимального ефекту часто рекомендується проведення декількох сеансів процедури. Загалом фракційне лазерне омолодження дає змогу досягти помітних результатів без серйозних ускладнень і обмежень у звичайному житті.
Результат

Думка лікаря

Я застосовую фракційне лазерне шліфування для омолодження і корекції постакне вже понад 10 років. При правильному визначенні показань і режимів лазерного шліфування виходять прекрасні довготривалі результати.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення цієї процедури включають рубці, розтяжки, зморшки, пігментацію, а також в’янення і втрату пружності шкіри.

 

За

Протипоказання

Однак, є і низка протипоказань для проведення фракційного лазерного омолодження. Це включає в себе наявність певних захворювань шкіри, таких як активний герпес, акне, розацеа та інші запальні захворювання. Також не рекомендується проведення процедури за наявності пухлин і ракових утворень, під час вагітності та лактації, а також під час приймання певних медикаментів, які збільшують чутливість шкіри до світла.

 

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!