+380 (97) 976 00 31

Ін’єкції ботокса в лоб

Уколи ботулотоксину в лоб – це ін’єкція ботулінічного токсину в м’язи чола з метою зменшення або усунення мімічних зморшок у цій ділянці обличчя. Ботокс блокує нервові імпульси, які надходять до м’язів, що призводить до їхнього тимчасового знерухомлення і розгладження зморшок.

 

Днів відновлення ні
Вартість від3800 грн
Час сеансу 15 - 30хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення

01

Спочатку лікар проводить консультацію з пацієнтом, обговорюючи бажаний ефект і можливі ризики.

02

Потім проводиться очищення шкіри та наноситься місцевий знеболювальний засіб для мінімізації дискомфорту.

03

Далі фахівець визначає точки ін'єкцій і проводить уколи ботулотоксину відповідно до наміченого плану. Після процедури необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря, зокрема уникати інтенсивних фізичних навантажень і перебування в сауні протягом кількох днів.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Процедура ботулінотерапії в ділянці чола в нашій клініці є однією з найпопулярніших і найзатребуваніших.

Для цієї мети вже понад 20 років ми застосовуємо ботулотоксини провідних світових виробників – Dysport (Ipsen), Botox (Allergan).

Під час консультації лікар оцінює можливість застосування ботулотоксину і передбачувані зони введення препарату, обговорює це з пацієнтом.

Потім після обробки шкіри антисептиком проводяться ін’єкції. Знеболювання зазвичай не потрібне.

Дія ботулотоксину проявляється поступово, протягом 7-14 днів. Тому через два тижні просимо пацієнта прийти на контрольний огляд, для оцінки результату процедури і можливої корекції.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Уколи ботулотоксину в лоб користуються популярністю через їхню здатність зменшувати зморшки і розгладжувати шкіру. Ботокс є препаратом, який тимчасово блокує нервові імпульси, що викликають скорочення м’язів, що призводить до видимого зменшення зморшок.

 • Крім того, ін’єкції ботокса можуть допомогти усунути мімічні зморшки на лобі, які можуть бути спричинені повторюваними мімічними рухами (тиками). Унаслідок такого впливу шкіра має більш гладенький і пружний вигляд, надаючи обличчю більш молодого і відпочилого вигляду.
 • Переваги уколів ботокса в лоб також включають усунення відчуття втоми або напруги в ділянці чола, а також відсутність необхідності в тривалій реабілітації після процедури.

 

Результат

Думка лікаря

Область чола є ідеальною для корекції ботулотоксином. Я дуже люблю працювати в цій зоні, тому що результати виходять дуже хороші, видимі. З обличчя зникає заклопотаність, втома, похмурість. Крім того, за правильного застосування ми отримуємо ефект відкриття погляду, підняття брів.
Лисенко Анастасія Юріївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для уколу ботулотоксину в лоб включають глибокі зморшки на лобі, надмірне потовиділення в цій ділянці, а також мігрені або головні болі, спричинені м’язовою напругою в лобовій ділянці.

 

За

Протипоказання

Однак, укол ботулотоксину може бути протипоказаний у разі вагітності або годування груддю, а також з певними неврологічними захворюваннями, такими як міастенія гравіс або аміотрофічний боковий склероз. Також варто відмовитися від уколу ботокса в лоб, якщо у вас є алергія на ботулінічний токсин або на будь-які інші компоненти препарату. Тому важливо проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати рішення про проведення цієї процедури.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!