+380 (97) 976 00 31

Інтимна контурна пластика

Інтимна пластика – це дуже широке поняття, що охоплює як хірургічне втручання, так і менш агресивні ін’єкційні маніпуляції, спрямовані на поліпшення анатомії зовнішніх статевих органів з метою поліпшення їх зовнішнього вигляду або виправлення дефектів. Вона може включати в себе корекцію розміру і форми статевих губ, зменшення або збільшення розміру клітора, а також зменшення розміру піхви. Процедура може проводитися за медичними показаннями, як-от вроджені аномалії або пошкодження після пологів, або за естетичними побажаннями пацієнта.

 

Днів відновлення 5 - 7
Вартість від5000 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 1 - 2

Етапи проведення інтимної пластики

01

Перший етап починається з консультації у фахівця, який проводить огляд і обговорює бажані коригування. Потім планується дата процедури та її обсяг, і проводиться підготовка пацієнта, включно з аналізами та рекомендаціями щодо поведінки перед процедурою.

02

Сама операція поділяється на кілька етапів, включно з анестезією, виконанням пластичних корекцій і заключними маніпуляціями.

03

Після ін'єкцій або після операції пацієнту надаються інструкції з догляду та реабілітації, а також призначається контрольний огляд.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Проведення інтимної пластики в клініці Анкор обмежується ін’єкційними процедурами, які проводяться амбулаторно, під місцевою анестезією. Залежно від запиту пацієнта і анатомічних можливостей вибираємо оптимальні методики для досягнення бажаних результатів.

Найчастіше ми спочатку застосовуємо аплікаційну анестезію (знеболювальний крем), потім використовуємо високоякісні філери, що містять анестетик. Завдяки цьому неприємні відчуття під час цієї процедури мінімальні.

Результат від такого лікування зберігається зазвичай протягом 1-2 років, потім процедуру можна повторити.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати інтимної пластики

Інтимна пластика приносить безліч переваг для жінок, зокрема підвищення самооцінки і впевненості в собі. Вона дає змогу жінкам відчувати більше задоволення від сексу і підвищує якість їхнього сексуального життя.

 • Також інтимна пластика може поліпшити фізичний комфорт і усунути дискомфортні відчуття, пов’язані з віком або пологами. Вона також може допомогти у відновленні тонусу м’язів тазового дна після пологів і поліпшити загальне здоров’я інтимної зони.
 • Завдяки інтимній пластиці жінки можуть відчути себе привабливішими, молодшими та жіночнішими, що може позитивно позначитися на їхньому психологічному стані та стосунках із партнером.
Результат

Думка лікаря

Хочу сказати, що до появи безпечних якісних філерів на основі гіалуронової кислоти ми навіть не могли мріяти про такі можливості корекції - швидко, безпечно, ефективно.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показаннями для проведення цієї процедури можуть бути деформації піхви після пологів або внаслідок природного старіння, асиметрія вульви, гіпертрофія клітора або його неправильне положення. Також цей вид пластики може допомогти пацієнткам, які страждають від синдрому болісних статевих зносин або комплексів через незадовільний зовнішній вигляд інтимних органів.

 

 

За

Протипоказання

Однак є й протипоказання для проведення цієї процедури, як-от наявність запальних процесів у ділянці інтимних зон, хвороби крові, онкологічні захворювання та вагітність. До проведення інтимної контурної пластики необхідно проконсультуватися з досвідченим фахівцем і ретельно вивчити всі можливі ризики та переваги цієї процедури.

 

Проти

Відгуки

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!