+380 (97) 976 00 31

Контурна пластика губ

Контурна пластика губ – це процедура косметичної корекції, яка передбачає використання філерів з гіалуроновою кислотою для надання об’єму і форми губам. Ця процедура дає змогу підкреслити контур губ, зробити губи виразнішими і спокусливішими, виправити вікові прояви у вигляді зменшення об’єму. Гіалуронова кислота, яка використовується в контурній пластиці губ, сприяє зміцненню тканин губ, покращує їхню зволоженість і надає їм природного об’єму. Процедура виконується лікарем-косметологом з використанням спеціальних препаратів і технік.

 

Днів відновлення 3 - 5
Вартість від5300 грн
Час сеансу 30хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення збільшення губ

01

Перший етап – обговорення бажаного результату і вибір відповідного методу збільшення губ.

02

Потім слідує етап підготовки, який охоплює очищення шкіри і знеболювання.

03

Далі відбувається процес введення наповнювача шляхом ін'єкцій, таким чином відбувається моделювання і корекція форми губ для досягнення бажаного результату. Остаточний етап - це обробка та рекомендації щодо догляду за губами після процедури.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Для такої делікатної процедури, як корекція губ, ми завжди застосовуємо тільки препарати від провідних світових виробників, які надійно зарекомендували себе. Ми працюємо такими філерами, як Teosyal, Juviderm, Restylane, Seypha ось уже багато років.

Для зменшення хворобливих відчуттів під час проведення корекції губ ми завжди застосовуємо локальну анестезію – найчастіше аплікаційну (нанесення знеболювального крему), іноді провідникову.

Наше кредо – максимально натуральний вигляд, тому ми застосовуємо техніки, які дають змогу зберегти губам природний вигляд і підкреслити індивідуальність кожного обличчя.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Контурна пластика губ – це процедура, яка дає змогу поліпшити форму та об’єм губ за допомогою введення спеціальних наповнювачів. Однією з основних переваг цієї процедури є можливість досягнення природного і гармонійного результату.

 • Дає змогу коригувати недоліки губного контуру, надаючи їм більш симетричного і привабливого вигляду. Результати процедури тримаються від 6 місяців до 1 року, залежно від використовуваного наповнювача та індивідуальних особливостей. Протягом цього часу губи мають більш об’ємний і доглянутий вигляд, тим самим покращуючи зовнішній вигляд і самооцінку.
 • Контурна пластика губ також дає змогу скоригувати вікові зміни, зменшити зморшки навколо губ і підкреслити їхню природну красу. Загалом, контурна пластика губ є ефективним способом досягти бажаного вигляду губ без хірургічного втручання.
Результат

Думка лікаря

На сьогодні красиві губи – це реальність, навіть якщо природа і не нагородила такими. На мій погляд, зараз з'явилася інша проблема – надлишкові обсяги наповнювача в губах, неприродні вирази облич, негармонійні риси...
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення цієї процедури можуть охоплювати недостатній об’єм губ, асиметрію губ, дрібні зморшки навколо губ, або бажання поліпшити контур губ для більш виразного зовнішнього вигляду.

 

За

Протипоказання

Однак, є також протипоказання для контурної пластики губ, як-от вагітність або годування грудьми, наявність запалення або інфекції в ділянці губ, алергія на компоненти наповнювача, а також деякі інші захворювання або стани здоров’я. Тому перед проведенням контурної пластики губ необхідно проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, щоб оцінити всі ризики і переваги цієї процедури і підібрати найбільш відповідний підхід для кожного конкретного випадку.

 

Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!