+380 (97) 976 00 31

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя – це косметологічна процедура, спрямована на корекцію форми обличчя з використанням ін’єкцій наповнювачів (філерів). Ця техніка дає змогу змінити об’єм і контури різних ділянок обличчя, таких як вилиці, підборіддя, носогубні складки, а також зменшити глибину зморшок. У процесі контурної пластики використовують різні наповнювачі, як-от гіалуронова кислота або гідроксиапатит кальцію, які вводять у підшкірний шар або прямо на кістку для досягнення бажаного ефекту.

 

Днів відновлення 2 - 3
Вартість від4000 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 1 - 3

Етапи проведення корекції овалу обличчя

01

По-перше, пацієнт проводить консультацію з лікарем-косметологом, на якій обговорюють бажані результати і визначають обсяг та етапність необхідних ін'єкцій.

02

Потім проводять підготовчу процедуру, яка охоплює очищення шкіри і нанесення знеболювального крему. Після цього лікар розпочинає процедуру, ін'єктуючи препарат у певні ділянки обличчя відповідно до плану корекції.

03

Нарешті, після процедури пацієнту дають рекомендації щодо догляду за шкірою та обмежень у повсякденному житті, як-от уникнення надмірних фізичних навантажень і надмірної інсоляції.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Проведення контурної пластики в нашій клініці починається з консультації, на якій лікар повинен зрозуміти, чого хоче пацієнт, а потім донести пацієнтові реальні можливості застосування контурної пластики в конкретному випадку.

Якщо взаєморозуміння досягнуто, можна приступити до процедури. Аплікаційну анестезію ми застосовуємо в певних найбільш чутливих місцях. Іноді в ній просто немає потреби. Майже всі сучасні філери містять у своєму складі лідокаїн або інший місцевий анестетик, що суттєво знижує болючість процедури.

На деяких зонах доцільніше застосовувати голку, на деяких – канюлю. Це вирішує лікар і попередньо все обговорює з пацієнтом.

Після закінчення процедури лікар дає рекомендації щодо подальшого догляду та призначає контрольний (або наступний) візит.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Контурна пластика обличчя – це сучасна процедура, яка дає змогу коригувати форму та об’єм обличчя за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти або інших речовин. Однією з основних переваг контурної пластики є можливість досягнення виразних результатів без хірургічного втручання.

 • Процедура дає змогу усунути зморшки, підтягнути шкіру, скорегувати форму вилиць і підборіддя, надати об’єму і контуру губам. Результати контурної пластики обличчя можуть бути помітні одразу після процедури і зберігатися до 1-2 років, залежно від індивідуальних особливостей організму. Це дає змогу досягти омолодження і поліпшення зовнішнього вигляду обличчя без тривалого відновного періоду.
 • Процедура також має мінімальну кількість побічних ефектів і ризиків, що робить її популярною серед пацієнтів, які бажають поліпшити свою зовнішність без серйозних хірургічних втручань.
Результат

Думка лікаря

Отже, питання смаку і вміння лікаря виходить на перший план! Я дуже люблю цю методику і щаслива, що у мене в руках є такий досконалий інструмент поліпшення зовнішності!
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для контурної пластики обличчя включають вікові зміни шкіри, втрату об’єму в певних ділянках обличчя, мімічні зморшки, асиметрію обличчя або необхідність корекції форми носа, підборіддя або вилиць.

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають вагітність, лактацію, наявність запальних процесів або інфекцій у ділянці передбачуваної ін’єкції, алергічну реакцію на компоненти препарату, аутоімунні захворювання, онкологічні захворювання, приймання препаратів, що впливають на згортання крові. Також не рекомендується процедура для осіб, які страждають на серйозні психічні розлади або депресію. Важливо консультуватися з лікарем-косметологом перед проведенням процедури для виявлення індивідуальних особливостей і можливих ризиків.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!