+380 (97) 976 00 31

Контурна пластика вилиць

Контурна пластика вилиць – це процедура, спрямована на корекцію об’єму і форми вилиць. Вона виконується з використанням гіалуронової кислоти, яка вводиться під шкіру за допомогою ін’єкцій. Ця процедура дає змогу змінити контури обличчя, зробити вилиці виразнішими, усунути ознаки старіння і поліпшити загальний овал обличчя.

 

Днів відновлення ні
Вартість від4000 грн
Час сеансу 30 - 45хв
Кількість процедур 1 - 2

Етапи проведення

01

Першим етапом є консультація з косметологом, на якій визначаються бажані результати й обговорюються можливі ризики. Потім проводиться підготовка до процедури, що включає очищення і знежирення шкіри.

02

Наступним етапом є безпосередньо введення філера в ділянку вилиць. Після цього проводиться масаж для рівномірного розподілу наповнювача і досягнення природного результату.

03

Нарешті, після процедури косметолог дає рекомендації щодо догляду за шкірою і обмежень у повсякденній активності. Ці етапи допомагають домогтися бажаних результатів контурної пластики вилиць і мінімізувати можливі ризики.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Контурна пластика вилиць у нашій клініці проводиться після попередньої консультації.

Для корекції цієї зони застосовується або канюльна, або голкова техніки. Вибір залежить від анатомічних особливостей пацієнта, від введеного препарату. Іноді в одній процедурі можуть бути застосовані обидві техніки на різних тканинних рівнях.

У цій зоні найчастіше анестезія не потрібна.

Вибір філера також залежить від анатомічних особливостей і методу корекції.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги цієї процедури включають негайні результати без необхідності хірургічного втручання, мінімальний час відновлення і натуральний вигляд.

 • Контурна пластика вилиць може також допомогти зменшити ознаки старіння, поліпшити овал обличчя і виразність очей. Результати процедури тривалі й можуть тривати від 6 місяців до 2 років, залежно від типу використаного наповнювача.
 • Контурна пластика вилиць може значно підвищити впевненість у собі та надати обличчю молодого і свіжого вигляду, що робить цю процедуру популярним вибором серед тих, хто хоче поліпшити свою зовнішність.
Результат

Думка лікаря

Зайвий раз хочу нагадати, що в цій зоні проходить дуже багато судин і нервів, а це означає, що проводити таке втручання може лише лікар, який добре знайомий з анатомією обличчя і володіє ін'єкційними техніками корекції.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення цієї процедури включають втрату об’єму в ділянці вилиць, птоз шкіри, вікові зміни, асиметрію обличчя або бажання надати обличчю більш виразних рис. 


За

Протипоказання

Протипоказаннями для контурної пластики вилиць можуть бути вагітність, грудне вигодовування, запальні процеси на шкірі, алергія на компоненти препаратів, а також період ремісії в разі захворювань імунної системи. Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з косметологом або пластичним хірургом, щоб уникнути можливих ускладнень і домогтися бажаного результату.


Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!