+380 (97) 976 00 31

Корекція носогубних складок

Корекція носогубних складок – це процедура, яка спрямована на зменшення глибини і вираженості складок між носом і губами. Для цієї мети можуть використовуватися різні методи, такі як ін’єкції гіалуронової кислоти або використання ботулінотоксину.

 

Днів відновлення ні
Вартість від4000 грн
Час сеансу 30 - 45хв
Кількість процедур 1 - 2

Етапи проведення

01

Перед процедурою фахівець проводить консультацію з клієнтом, щоб обговорити його очікування і цілі від процедури.

02

Потім проводиться підготовка до процедури, включно з очищенням шкіри та знеболенням місця ін'єкції.

03

Далі фахівець вибирає відповідний філер і проводить ін'єкції в носогубні складки з використанням спеціальної техніки. Після процедури клієнту рекомендується дотримуватися рекомендацій фахівця з догляду за шкірою і уникати інтенсивних фізичних навантажень.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Для корекції носогубних складок у нашій клініці використовують якісні філери на основі гіалуронової кислоти, іноді гідроксиапатиту кальцію (Radiess).

Гіалуронові філери (Juviderm, Teosyal, Seypha, Elaxfil) вибираємо залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, вираженості складок, товщини шкіри.

У цій зоні найчастіше ми застосовуємо голкову техніку, але іноді й канюльну.

Анестезія в цій зоні не обов’язкова, але іноді застосовується аплікаційна (крем).

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Преимущества и результаты

Переваги цієї процедури полягають у тому, що вона дає змогу досягти природнього результату, не потребує хірургічного втручання та має мінімальний період відновлення.

 • Результати корекції носогубних складок зазвичай добре помітні після кількох днів і довго зберігаються. Шкіра в цій ділянці стає більш пружною, зморшки розгладжуються, контур обличчя набуває більш молодого і свіжого вигляду.
 • Завдяки використанню сучасних філерів результат корекції має природний вигляд і не викликає дискомфорту. Загалом, корекція носогубних складок – це ефективний спосіб повернути шкірі обличчя молодість і доглянутий вигляд.
Результат

Думка лікаря

Я дуже люблю виконувати цю процедуру – в тому разі, коли вона показана, результат просто вражаючий! При цьому він зберігається досить довго, кілька років.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для корекції носогубних складок можуть містити глибокі зморшки в цій ділянці, втрату об’єму і пружності шкіри, а також бажання поліпшити зовнішній вигляд обличчя.

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають наявність запальних процесів або інфекцій в області корекції, алергічні реакції на компоненти заповнювачів, вагітність або годування груддю, а також загострення хронічних захворювань. Також не рекомендується проведення процедури під час прийому антикоагулянтів або в разі порушеної функції згортання крові.

 

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!