+380 (97) 976 00 31

Лазерна епіляція глибокого бікіні

Лазерна епіляція глибокого бікіні – це процедура видалення волосся в інтимній зоні за допомогою лазерного впливу. Вона дає змогу позбутися небажаних волосків на тривалий термін або навіть назавжди. У процесі процедури лазерна енергія поглинається волосяними фолікулами, нагріваючи і руйнуючи їх, що призводить до їхньої подальшої атрофії та поступового зникнення.

 

Днів відновлення ні
Вартість від600 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи проведення процедури

01

По-перше, необхідно пройти консультацію у кваліфікованого фахівця, який оцінить стан шкіри і волосяних фолікулів, а також розповість про підготовку до процедури.

02

Потім проводиться первинне видалення волосся перед лазерною епіляцією (збривання).

03

Наступним етапом є сама процедура лазерної епіляції, протягом якої лазерний пристрій спрямовується на ділянку шкіри з волоссям, щоб знищити волосяні фолікули. Після процедури зазвичай спостерігається невелике подразнення шкіри, але воно швидко минає.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Проведення епіляції в інтимній зоні відбувається після консультації з лікарем.

Для цієї процедури ми використовуємо діодний лазер Lightsheer (США), одну з найнадійніших і найбезпечніших систем.

Зона бікіні у всіх людей – одна з найчутливіших, тому для зменшення больових відчуттів ми попередньо наносимо анестезувальний крем.

Після кожної процедури шкіра обробляється спеціальним лосьйоном, який знімає подразнення і прискорює регенерацію.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Лазерна епіляція глибокого бікіні пропонує низку переваг і забезпечує тривалі результати. По-перше, це більш тривале видалення волосся порівняно з іншими методами, такими як гоління або воскова депіляція. Також, лазерна епіляція глибокого бікіні може призвести до зменшення росту волосся, завдяки ослабленню фолікулів.

 • Цей метод також може допомогти в боротьбі з врослим волоссям і подразненням шкіри, які часто виникають після інших способів видалення волосся. Результати лазерної епіляції глибокого бікіні зазвичай видно вже після кількох сеансів і можуть тривати до кількох років.
 • І, нарешті, лазерна епіляція глибокого бікіні може також створити більш гладку шкіру, що звільнилася від небажаного волосся, що дасть змогу почуватися комфортніше й впевненіше.
Результат

Думка лікаря

Питання видалення волосся в інтимній зоні – це питання естетичних уподобань, а не медичних показань (втім, як і епіляції в будь-якій іншій зоні). Але якщо такий запит є – лазерна епіляція є методом вибору. Жоден інший метод не дасть таких стійких відмінних результатів, як лазерна епіляція.
Гарбар Марина Дмитрівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для лазерної епіляції глибокого бікіні включають небажаний ріст волосся, вросле волосся, відчуття дискомфорту від звичайного видалення волосся, а також бажання мати гладку шкіру на тривалий період часу. Процедура також може бути рекомендована для тих, хто страждає від подразнення шкіри після гоління або воскової депіляції.

 

За

Протипоказання

Однак є протипоказання для проведення лазерної епіляції глибокого бікіні, як-от вагітність, період лактації, інфекції шкіри, сильна засмага або використання сонячних ламп, а також застосування деяких ліків, що роблять шкіру чутливішою до світлового впливу. Перед проведенням процедури рекомендується проконсультуватися з дерматологом або фахівцем з косметології, щоб оцінити всі ризики і переваги для конкретного пацієнта.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!