+380 (97) 976 00 31

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг – це сучасна методика позбавлення від небажаного волосся за допомогою спеціалізованого лазерного обладнання. У процесі проведення процедури потужна лазерна енергія поглинається волосяними цибулинами і знищує їх, що в підсумку сповільнює ріст волосся і призводить до його поступового зникнення.

Днів відновлення ні
Вартість від600 грн
Час сеансу 30 - 45хв
Кількість процедур 6 - 10

Етапи проведення процедури

01

Перший етап - консультація з косметологом, на якому буде проведено оцінку стану шкіри, визначення типу волосся й обговорення очікуваних результатів.

02

Потім слідує підготовка шкіри, що включає гоління ділянки ніг, яку планується обробити лазером.

03

Після цього відбувається сам процес лазерної епіляції, під час якого фахівець працює з кожною ділянкою ніг, спрямовуючи лазерне випромінювання на місця росту волосся. Після процедури наноситься спеціальні засоби для усунення подразнення шкіри.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Для видалення небажаного волосся в нашій клініці використовується діодний лазер Lightsheer, виробництво США. Це одна з найкращих і надійних систем для епіляції, на ній ми отримуємо прекрасні результати.

Перед проведенням епіляції обов’язкова консультація лікаря, на якій важливо визначити протипоказання до процедури і прогнозувати кінцевий результат.

Зазвичай від процедури до процедури кількість волосся поступово зменшується, але завжди лазерну епіляцію проводять курсом, щонайменше 4 процедури – це пов’язано з фізіологічними особливостями росту волосся.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Лазерна епіляція ніг стала одним з найпопулярніших методів видалення волосся, завдяки низці переваг. По-перше, цей метод забезпечує довгострокові результати, оскільки лазер знищує волосяні цибулини, що перешкоджає їхньому подальшому росту. Крім того, лазерна епіляція зазвичай більш безболісна, ніж інші методи, такі як воскова депіляція або використання електроепілятора.

Видалення волосся лазером також дає змогу досягти більш гладенької шкіри й уникнути появи врослого волосся. Після проведення кількох сеансів лазерної епіляції, волосся стає тоншим і світлішим, що робить його менш помітним.
Ще однією перевагою є відсутність подразнення шкіри та появи болісних бородавок, які часто виникають після гоління або використання інших методів видалення волосся.

Результат

Думка лікаря

Лазерне видалення волосся на ногах (на тілі) - це метод, який не має альтернатив! Якщо така проблема існує - вона вирішується саме за допомогою сучасних лазерів.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для лазерної епіляції ніг .- це наявність небажаного волосся на ногах.

За

Протипоказання

Протипоказаннями для лазерної епіляції ніг є нещодавні хірургічні втручання на нозі, наявність локальних гнійничкових процесів, свіжа засмага на шкірі, тяжкі форми тромбофлебіту, всі хронічні хвороби в стадії загострення, вагітність.

Відносним протипоказанням є дуже світле волосся – воно гірше йде під час цієї процедури, може знадобитися більше сеансів для отримання ефекту.

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

    Спасибі
    за ваше звернення!
    Ми отримали ваше Повідомлення
    і скоро зв'яжемося з вами.
    Ваша думка важлива для нас!