+380 (97) 976 00 31

Лікування алопеції (облисіння)

Алопеція – це захворювання, що характеризується частковою або повною втратою волосся на тілі або голові. Існує кілька видів алопеції – найчастіше зустрічаємося з андрогенною алопецією, вогнищевою алопецією, рідше буває повна (або тотальна) алопеція. Алопеція може бути спричинена різними факторами, включно з генетичною схильністю, аутоімунними або ендокринними захворюваннями, стресом, побічними ефектами медикаментів або хіміотерапії.

 

Днів відновлення ні
Вартість від2200 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи лікування алопеції

01

Спочатку необхідно визначити тип і причини облисіння, провівши відповідні аналізи та обстеження. Після цього лікар призначить індивідуальну програму лікування, яка може включати застосування медикаментів, фізіотерапію, трансплантацію волосся та інші методи.

02

Важливо суворо дотримуватися призначень лікаря і регулярно відвідувати прийоми для контролю ефективності лікування. Особливу увагу слід приділити правильному догляду за волоссям і волосистою частиною голови, щоб запобігти подальшому облисінню.

03

У процесі лікування важливо також звернути увагу на харчування і спосіб життя, оскільки вони можуть впливати на стан волосся і шкіри голови.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Залежно від результатів обстеження лікар обирає схему лікування. Найчастіше це комплексна програма – застосування вдома засобів для місцевої дії (шампунів, сироваток, лосьйонів), приймання спеціальних препаратів всередину і процедури в клініці. З процедур у клініці найефективнішою є мезотерапія шкіри голови. Залежно від виду алопеції та від стану волосся застосовуються різні препарати, що містять вітаміни, амінокислоти, пептиди, полінуклеотиди, іноді застосовується аутоплазма. Якщо пацієнт не переносить больові відчуття від ін’єкцій, можна робити безін’єкційну мезотерапію.

 

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги лікування алопеції включають відновлення здоров’я волосся, поліпшення самооцінки та підвищення впевненості. Лікування сприяє росту волосся, відновленню його кількості, зміцненню його структури, а також зниженню випадіння.

 • Результати лікування можуть бути помітні вже через кілька місяців після початку курсу, а повний ефект зазвичай досягається протягом року. Лікування алопеції також сприяє поліпшенню кровообігу в шкірі голови, що своєю чергою покращує загальний стан волосся. Важливо також зазначити, що ранній початок лікування може підвищити шанси на успішне відновлення волосся.
 • Для досягнення найкращих результатів необхідно звернутися до досвідченого фахівця, який зможе запропонувати найбільш ефективні методи лікування, які підходять саме у вашому випадку.
Результат

Думка лікаря

Випадіння волосся зазвичай дуже засмучує людей, але сучасні можливості косметології дають нам змогу в переважній більшості випадків ефективно допомогти таким пацієнтам.
Лисенко Анастасія Юріївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для лікування алопеції включають наявність у пацієнта великого або різкого випадіння волосся, патологічної рідкості волосся, а також наявність ознак запальних процесів на шкірі голови, які можуть призвести до облисіння.

 

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають наявність інфекційних захворювань шкіри голови, алергічних реакцій на компоненти використовуваних препаратів, а також вагітність і період грудного вигодовування. Крім того, ослаблений організм, а також діти та підлітки можуть не бути придатними кандидатами для лікування алопеції певними методами через можливі побічні ефекти.

 

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!