+380 (97) 976 00 31

Лікування розацеа

Розацеа – це хронічне шкірне захворювання, яке проявляється у вигляді червоних плям, запалених ділянок і горбків на шкірі обличчя. Зазвичай така шкіра може бути чутливою, нерідко сухою і схильною до лущення. Розацеа може також спричиняти у пацієнтів відчуття печіння та бажання почухати обличчя.

Такий стан шкіри пов’язаний із порушенням тонусу судин обличчя, іноді його називають – ангіоневроз судин обличчя. На тлі застійних явищ порушується функція сальних залоз, вони з розвитком хвороби дедалі більше втягуються в запальний процес, і якщо на першій стадії (еритематозній) симптоми полягають тільки в почервонінні шкіри, то на наступних стадіях запальні явища виходять на перший план (звідси назва – рожеві вугри).

Зустрічається це захворювання як у чоловіків, так і в жінок, але з віком частота прояву зростає.

Днів відновлення ні
Вартість від2200 грн
Час сеансу 40 - 90хв
Кількість процедур 5 - 15

Етапи лікування розацеа

01

По-перше, це тривале хронічне захворювання, яке має лікувати лікар дерматолог. Тому з самого початку необхідна консультація дерматолога, бажано із залученням додаткових методів діагностики (дослідити шкіру в поляризованому світлі, за допомогою лампи Вуда тощо)...

02

Під час консультації дерматолог визначає стадію захворювання, особливості шкіри пацієнта, і на підставі цього обирає тактику лікування - воно може бути поетапним із застосуванням топічних засобів (зовнішніх препаратів, лікувальних кремів, лосьйонів тощо). у поєднанні зі спеціальними косметологічними процедурами в клініці або системним із призначенням пігулок, які приймають внутрішньо, у важких випадках. Важливою частиною лікування розацеа також є правильний підбір засобів для догляду за шкірою, зокрема засобів фотозахисту.

03

Зазвичай лікування розацеа тривале, комплексне, і лікар, і пацієнт повинні розуміти, що досягнення стійкої ремісії та утримання ситуації під контролем є ідеальним вирішенням проблеми. У процесі лікування розацеа важливо стежити за ефективністю застосовуваних методів і вносити корективи в лікування за необхідності.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

На первинній консультації лікар дерматолог збирає анамнез і додатково досліджує шкіру за допомогою діагностичного апарату Observ-520, що дає змогу виявити малопомітні зміни стану судин, приховану пігментацію і порушення роботи сальних залоз.

Залежно від результатів та індивідуальних обставин вибирається тактика лікування. Найчастіше це поєднання домашніх призначень (спеціальні креми, лосьйони) і процедур у клініці (періодично мікродермабразія, мікроструми, або поверхневі пілінги), курсу фототерапії.

Кількість процедур, їхню послідовність і частоту визначає лікар. Залежно від динаміки може проводитися корекція курсу.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги та результати лікування розацеа включають в себе зменшення запалення і почервоніння шкіри, поліпшення мікроциркуляції і венозного відтоку, а також поліпшення загального стану шкіри обличчя.

 • Лікування допомагає зменшити висипання і бореться із симптомами захворювання, такими як почервоніння, подразнення і різні висипання. Результати лікування розацеа варіюють залежно від методу лікування, від індивідуальних характеристик пацієнта, а також від стадії захворювання. Однак, у більшості випадків успішне лікування розацеа дає змогу значно поліпшити стан шкіри і знизити її чутливість до подразнювальних факторів.
 • Пацієнти, які пройшли лікування, відзначають зменшення почервоніння шкіри, зниження запалення і поліпшення її загального стану, що дає їм змогу почуватися впевненіше і комфортніше.
Результат

Думка лікаря

Якщо розацеа взагалі не лікувати, то самолікування не відбувається ніколи, і стан шкіри неухильно погіршуватиметься.
Присяжнюк Алла Петрівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для лікування розацеа – наявність розацеа. Це клінічно проявляється спочатку почервоніннями шкіри, пізніше запаленнями, а також появою запальних елементів – рожевих вугрів. Лікування у дерматолога – єдиний шлях вирішити цю проблему.

 

 

За

Протипоказання

Протипоказань для лікування розацеа не існує. Лікувати треба обов’язково.

Іноді виникає індивідуальна непереносимість призначуваних препаратів – тоді завдання лікаря полягає в тому, щоб знайти те, що пацієнтові підходить.

 

Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!