+380 (97) 976 00 31

Лікування себорейного дерматиту

Себорейний дерматит – це хронічне запальне захворювання сальних залоз шкіри, яке проявляється на шкірі голови, обличчя та верхньої частини тулуба. Воно характеризується появою жовтувато-білих лусочок, що часто супроводжуються свербінням (іноді сильним) і почервонінням. Основною причиною себорейного дерматиту є спадковість. Зовнішні чинники – як-от стрес, алкоголь, зміни погоди, харчові порушення – можуть призводити до загострення стану та яскравішого прояву на шкірі.

Частіше ця проблема виникає в чоловіків, але зустрічається й у жінок.

 

Днів відновлення ні
Вартість від2200 грн
Час сеансу 30 - 90хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи лікування себорейного дерматиту

01

Спочатку необхідно провести детальну консультацію і з'ясувати значення різних чинників для даного пацієнта.

02

Підбір засобів для домашнього догляду є дуже важливим фактором у разі себорейного дерматиту. Існує ціла низка спеціальних засобів, які можна застосовувати постійно, і які суттєво покращують стан шкіри навіть без додаткових процедур.

03

У деяких випадках, лікар може призначити системні ліки, які приймають всередину. Важливо пам'ятати, що успішне лікування себорейного дерматиту часто вимагає терпіння і послідовності у виконанні всіх запропонованих етапів, а також регулярного звернення до лікаря для оцінки ефективності лікування.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У нашій клініці є достатній досвід ведення пацієнтів із себорейним дерматитом. Після детальної консультації лікар призначає спеціальні засоби для домашнього застосування, можливо, певні процедури в клініці, якщо це необхідно.

Для детальнішого дослідження шкіри ми застосовуємо апарат візуалізації Observ520, де за допомогою поляризованого світла, ультрафіолету та лампи Вуда можна деталізувати стан шкіри та мати об’єктивні дані для оцінки результатів лікування.

Важливо також правильно визначити вид себореї – вона буває різна, суха, жирна, з різними проявами. Від цього залежить схема призначеного лікування.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги лікування себорейного дерматиту включають зменшення запалення, свербежу та лущення шкіри, а також поліпшення загального зовнішнього вигляду.

 • Допомагає відновити баланс шкіри, зменшити вироблення себума і позбутися жирного блиску. Регулярне застосування рекомендованих препаратів і можлива корекція харчування не тільки покращують стан шкіри, а й сприяють підвищенню самооцінки та впевненості в собі у пацієнтів.
 • Крім поліпшення зовнішнього вигляду, лікування себорейного дерматиту також сприяє зменшенню ризику розвитку ускладнень, таких як інфекції шкіри або загострення інших дерматологічних проблем. Результати лікування видно вже після кількох тижнів і за правильного підходу можуть тривати тривалий час, забезпечуючи тривале полегшення симптомів і поліпшення якості життя.
Результат

Думка лікаря

Якщо ігнорувати проблему себорейного дерматиту, можуть виникати ускладнення, аж до екземи, з якими набагато складніше впоратися. Крім того, себорейний дерматит нерідко супроводжується акне, алопецією, кератозом, які теж потребують втручання дерматолога.
Лисенко Анастасія Юріївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для лікування себорейного дерматиту включають сильний свербіж, лущення шкіри, і появу жовтих, жирних лусочок на шкірі голови або інших частинах тіла.

 

За

Протипоказання

Протипоказань до лікування немає, але ось наявність алергічних реакцій на певні інгредієнти в лікувальних засобах, а також застосування деяких лікарських препаратів можуть посилити симптоми себорейного дерматиту. Тому, як завжди, необхідний індивідуальний підхід і періодичний контроль над результатами лікування.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!