+380 (97) 976 00 31

Мезотерапія волосся і шкіри голови

Мезотерапія волосся – це інноваційна процедура, спрямована на зміцнення і відновлення волосяних фолікулів. У процесі мезотерапії фахівець вводить спеціальний коктейль з вітамінів, мінералів, амінокислот та інших поживних речовин прямо в шкіру голови. Це дає змогу поліпшити кровообіг, збагатити клітини киснем і стимулювати ріст нового волосся. Процедура особливо рекомендується для тих, хто зіткнувся з такими проблемами, як випадіння волосся, ослаблені фолікули або тьмяне й ламке волосся.

 

Днів відновлення ні
Вартість від1500 грн
Час сеансу 30 - 40хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи проведення мезотерапії волосся

01

Перший крок - консультація з лікарем, на якій визначають індивідуальну програму лікування і підбирають препарати для ін'єкцій. Далі відбувається очищення шкіри голови та нанесення анестезуючого крему для мінімізації болісних відчуттів.

02

Після цього лікар проводить ін'єкції суміші з вітамінів, мінералів і амінокислот у шкіру голови, стимулюючи ріст і зміцнення волосся.

03

На завершення процедури наноситься заспокійливий засіб і надаються рекомендації щодо догляду за волоссям. Мезотерапія волосся вимагає безперервності та проведення декількох сеансів для досягнення максимального ефекту.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Спочатку на консультації лікар дерматолог дивиться волосяну частину голови за допомогою дерматоскопа, визначає тип алопеції (облисіння), причини, які викликали цю проблему. Від цього залежить підбір препаратів для процедури мезотерапії та кількість сесій.

Глибина ін’єкції під час цієї процедури визначається локалізацією проблеми, а також тим препаратом, який ми застосовуємо – це може бути найповерхневіший наппаж, але частіше все-таки глибші внутрішньодермальні ін’єкції.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати мезотерапії волосистої частини голови

Переваги цього методу в тому, що він сприяє стимуляції росту нового волосся, зменшенню випадіння волосся, поліпшенню структури волосся і наданню йому здорового блиску.

 • Результати мезотерапії волосся видно вже після кількох процедур – волосся стає сильнішим, густішим і здоровішим. Процедура також сприяє поліпшенню кровообігу в ділянці волосяних фолікул, що сприяє стимуляції росту нового волосся.
 • Мезотерапія волосся також допомагає зміцнити й оживити волосяні цибулини, що зі свого боку позначається на загальному стані волосся та його якості. Ця процедура є чудовим способом поліпшити стан волосся без необхідності вдаватися до хірургічних методів.
Результат

Думка лікаря

Незважаючи на певний дискомфорт під час її проведення, пацієнти завжди до нас повертаються, щоб пройти весь курс лікування, тому що вони бачать хороші результати.
Лисенко Анастасія Юріївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Мезотерапія ефективна в лікуванні таких проблем, як випадіння волосся, ламкість і ослаблення волосся. Однак, є певні протипоказання для проведення цієї процедури. До них належать індивідуальна непереносимість компонентів мезококтейлю, онкологічні захворювання, вагітність і лактація, захворювання шкіри голови (дерматити, екземи), а також інфекційні захворювання.

 

 

За

Протипоказання

Також слід звернути увагу на можливі побічні ефекти від мезотерапії волосся, включно з подразненням шкіри, алергічними реакціями і навіть інфекціями.

 

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!