+380 (97) 976 00 31

Мікродермабразія обличчя

Алмазна мікродермабразія (алмазне шліфування) обличчя – це процедура косметичного догляду за шкірою, яку проводять за допомогою спеціальних апаратів: PEPITA (Італія) і Delphia (Канада).  Під час процедури найдрібніші частинки (стерильний корундовий пісок) під впливом вакууму апарату на великій швидкості потрапляють на поверхню шкіри та відлущують найповерхневіший її шар, приблизно на такій глибині, як це відбувається за поверхневого пілінгу, водночас тонкі алмазні частинки м’яко видаляють ороговілі клітини шкіри, стимулюючи природне оновлення клітин.

Днів відновлення 1-2
Вартість від2000 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи проведення процедури

01

Починаємо з очищення верхнього шару шкіри спеціальним гелем або пінкою. Потім на шкіру наноситься підготовчий лосьйон. Після цього відбувається сама процедура мікродермабразії - одноразовим наконечником по масажних лініях на шкіру наноситься і відразу ж видаляється стерильний порошок корунду.

02

Після цього шкіру очищають від залишків порошку корунду. Далі, за необхідності, може бути проведена мануальна чистка обличчя. Далі нанесення м'якої ферментної маски-компресу, для завершення процедури очищення шкіри.

03

На завершення процедури МДА часто проводять глибоке зволоження шкіри і наносять регенерувальний сонцезахисний засіб. Всі ці етапи допомагають досягти максимального ефекту від мікродермабразії обличчя, роблячи шкіру більш гладенькою, пружною і сяючою.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

На якому обладнанні проводиться мікродермабразія

Процедура мікродермабразії проводиться на апараті для механічного шліфування шкіри за допомогою найдрібніших кристалів корунду (пілінгу). Цей апарат зазвичай має різні насадки, що дають змогу регулювати інтенсивність і глибину обробки шкіри залежно від індивідуальних потреб пацієнта. Також для проведення процедури можуть використовуватися спеціальні пристрої для видалення відлущених клітин і вакуумні наконечники для очищення пор.

У нашій клініці використовують апарати PEPITA (Італія) і Delphia (Канада).

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги мікродермабразії

Мікродермабразія обличчя – це процедура, яка дає змогу ефективно очистити шкіру обличчя від ороговілих клітин і забруднень. Вона також сприяє стимуляції процесів оновлення клітин, що робить шкіру більш сяючою і пружною.

 • Переваги цієї процедури включають поліпшення текстури шкіри, зменшення зморшок і пігментації, а також освітлення рубців і слідів від вугрів. Крім того, мікродермабразія не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри, а й сприяє поліпшенню її загального стану, оскільки стимулює кровообіг і покращує живлення тканин.
 • Ця процедура також доволі м’яка, безпечна та безболісна, тому її можна проводити на різних типах шкіри. Загалом, алмазна дермабразія обличчя є ефективним способом поліпшити стан шкіри та подарувати їй здорове сяйво.
Результат

Думка лікаря

Важливо зазначити, що мікрошліфування обличчя підходить для різних типів шкіри, і його можна провести як для корекції конкретних проблем, так і для загального поліпшення стану шкіри.
Юрченко Олена Володимирівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Проведення мікродермабразії може бути ефективним способом поліпшення стану шкіри, проте перед процедурою необхідно враховувати як показання, так і протипоказання. Серед основних показань для проведення мікродермабразії можна виділити наявність проблем із рубцями, розтяжками, пігментацією, зморшками, бляклістю шкіри. Також ця процедура ефективна під час позбавлення від вугрів і чорних цяток.

 

За

Протипоказання

Однак існують і протипоказання, що включають наявність запальних захворювань шкіри, активної фази герпесу, відкритих ран і виразок, онкологічних захворювань, сильного сонячного опіку і неконтрольованої гіперпігментації. Також не рекомендується проводити мікродермабразію за наявності судинних сіток і капілярів на шкірі обличчя. Тому перед проведенням цієї процедури важливо проконсультуватися з косметологом і провести попередній огляд шкіри.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!