+380 (97) 976 00 31

Мікроструми для обличчя

Ліфтинг мікрострумами – це процедура, яка використовує слабкі електричні імпульси для стимуляції шкіри, судин і м’язів обличчя та шиї, що призводить до поліпшення їхнього тонусу і пружності. Під час процедури спеціальні електроди рухаються по певних лініях на шкірі, і через них проходять слабкі електричні імпульси, які стимулюють тонус усіх тканин, судин, покращують відтік лімфи та мікроциркуляцію. Це сприяє підвищенню рівня колагену і еластину в шкірі, що покращує її текстуру і робить обличчя більш пружним і молодим.

Днів відновлення немає
Вартість від500 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 4 -8

Етапи проведення процедури мікрострумів

01

Очищення шкіри від макіяжу та інших забруднень. Нанесення спеціального гелю для поліпшення проникнення слабких струмів під шкіру.

02

Вибір параметрів для мікрострумового апарату і виконання процедури. Дерматолог використовує спеціальні електроди апарату для роботи зі шкірою обличчя пацієнта, починаючи з чола і закінчуючи ділянкою підборіддя, шиї, декольте.

03

Нанесення маски відповідно до типу шкіри. Час експозиції від 20 до 30 хвилин залежить від вибору маски. Нанесення крему відповідного для типу шкіри завершить процедуру.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проводиться процедура мікрострумів у нас

Мікрострумова терапія – одна з найпопулярніших процедур у нашій клініці. Залежно від показань можна проводити цю процедуру в різних режимах – поверхневого або глибокого лімфодренажу, гідратації, стимуляції, фонофорезу.

Іноді процедуру проводять самостійно, нерідко вона доповнює мікродермабразію, мануальну чистку, реабілітаційні процедури після травм або операцій.

Важливо, які саме препарати використовуються під час проведення мікрострумової терапії, оскільки всі вони проникають углиб шкіри, посилюючи мікрострумовий вплив. У нашій клініці використовують гелі та сироватки високої якості від світових лідерів косметології – ізраїльської компанії Холі Ленд (Holy Land), американської Данне (Danne), німецької доктор Шпіллер (Dr. Spiller), корейської Гістолаб (Histolab).

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати мікрострумової терапії

Мікрострумова терапія для обличчя пропонує низку переваг, роблячи її популярною процедурою у сфері косметології. Цей метод використовує слабкі електричні імпульси, які стимулюють м’язи обличчя, судинну стінку, покращуючи їхній тонус і пружність.

 • Однією з основних переваг мікрострумів для обличчя є те, що техніка безпечна і неінвазивна, що означає, що клієнти можуть насолоджуватися процедурою без болю або ризику ускладнень під час впливу на шкіру.
 • Крім того, мікрострумова терапія допомагає поліпшити кровообіг шкіри, стимулює вироблення колагену й еластину, що зі свого боку сприяє зменшенню зморшок і підвищенню пружності шкіри.
 • Також ця процедура може допомогти зменшити набряклість і поліпшити загальний вигляд шкіри.
Результат

Думка лікаря

Загалом мікроструми для обличчя – це ефективний і безпечний спосіб поліпшити якість шкіри та підтримувати молодість обличчя.
Стеценко Ольга Миколаївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Серед основних показань можна виділити бажання поліпшити тонус шкіри, усунути зморшки, зменшити набряклість і поліпшити циркуляцію крові. Також мікроструми можуть використовуватися для зміцнення м’язів обличчя і шиї.

 

За

Протипоказання

Однак у цієї процедури також є протипоказання, включно з наявністю серцевого пейсмейкера, епілепсії, пухлин у ділянці проведення процедури, а також вагітність і період лактації. Також не рекомендується проводити процедуру на пошкодженій або подразненій шкірі. Тому перед проведенням процедури мікрострумів необхідно проконсультуватися з косметологом, щоб переконатися, що у вас немає протипоказань для цієї процедури.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!