+380 (97) 976 00 31

Міостимуляція

Міостимуляція в косметології – це стимуляція м’язової тканини за допомогою імпульсних струмів низької частоти. Цей метод дає змогу зміцнити і поліпшити тонус м’язів, що призводить до поліпшення контурів обличчя, зменшення зморщок і підтягнутішого стану шкіри. Цей вид міостимуляції також сприяє поліпшенню лімфодренажу, що допомагає позбутися набряклості та поліпшити колір обличчя. Процедура проводиться з використанням спеціальних апаратів, які генерують імпульси низькочастотного струму, що безболісно впливають на м’язи.

 

Днів відновлення ні
Вартість від900 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 6 - 10

Як проходить процедура міостимуляції

01

Як правило, процедура проводиться лікарем або фізіотерапевтом, який розробляє індивідуальну програму стимуляції залежно від цілей лікування.

02

Під час процедури пацієнт лежить або сидить у зручній позі, на шкіру наносять гель для поліпшення провідності електричних імпульсів.

03

Тривалість сеансу та інтенсивність стимуляції також підбираються лікарем відповідно до стану пацієнта та цілей лікування.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Під час первинної консультації косметолог оглядає пацієнта й оцінює його стан. Визначає необхідну кількість процедур та їхню періодичність. Після цього налаштовує апарат на певні параметри, з урахуванням індивідуальних особливостей, і час процедури. На тіло накладаються пластини-електроди, під них наноситься трохи контактного гелю. І процедура починається. Спочатку проводиться пробна процедура міостимуляції. Якщо пацієнту комфортно, процедура проводиться повністю.  Пацієнт лежить на зручній кушетці, а його м’язи в цей час працюють. Нерідко ми пропонуємо під час міостимуляції нанести на обличчя активну маску, або зробити косметологічну процедуру – виходить два в одному! Після закінчення пацієнт отримує рекомендації щодо подальшого лікування.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги міостимуляції обличчя

Міостимуляція обличчя – це інноваційна процедура, яка працює з м’язовими волокнами, підшкірною клітковиною, судинами, лімфатичною системою і шкірою. Покращує кровообіг, підвищує тонус тканин, покращує контури обличчя.

 • Можливість уникнути хірургічного втручання, оскільки ця процедура є неінвазивною і безболісною.
 • Крім того, міостимуляція обличчя стимулює вироблення колагену, що сприяє зменшенню дрібних зморшок і надає шкірі пружності.
 • Також ця процедура може поліпшити тональність шкіри, зробивши її більш рівною і сяючою.
Результат

Думка лікаря

Міостимуляцію обирають пацієнти, які віддають перевагу природному шляху старіння.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення цієї процедури включають м’язову слабкість, виснаження м’язів, атрофію м’язів, а також для відновлення м’язового тонусу після травм і операцій. Також міостимуляція може застосовуватися для зміцнення м’язів у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.

 

За

Протипоказання

Однак є і протипоказання для проведення міостимуляції, як-от наявність електронних пристроїв, імплантованих в організм, наявність шкірних захворювань і запальних процесів у ділянці, де планується проведення процедури, порушення цілісності шкірного покриву, злоякісні новоутворення і вагітність. Тому перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з лікарем.

 

Проти

Відгуки

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!