+380 (97) 976 00 31

Неінвазивна карбоксітерапія

Карбоксітерапія – це методика лікування, заснована на введенні вуглекислого газу в поверхневі шари шкіри з метою стимуляції метаболічних процесів і поліпшення кровообігу. Цю процедуру використовують у косметології для боротьби зі зморшками, пігментацією, целюлітом, розтяжками та іншими шкірними проблемами. Карбоксітерапія також може застосовуватися для лікування медичних проблем, таких як хронічне запалення, рубці, опіки та інші стани.

 

Днів відновлення немає
Вартість від2500 грн
Час сеансу 40 - 90хв
Кількість процедур 4 - 8

Етапи проведення процедури карбоксітерапії

01

Після очищення шкіри проводиться послідовне нанесення на шкіру активних речовин у вигляді масок. Речовини взаємодіють між собою на поверхні шкіри з виділенням активних мікропухирців вуглекислого газу, який проникає в поверхневі шари епідермісу.

02

Після впливу вуглекислого газу на шкіру наноситься маска для відновлення кислотного балансу і зняття подразнення. На завершення процедури наноситься захисний крем з ультрафіолетовим фільтром.

03

Процедура зазвичай займає від 20 до 45 хвилин і може бути проведена на різних ділянках тіла. Після процедури можна повернутися до звичайної життєдіяльності, оскільки безін'єкційна карбоксітерапія не залишає набряків або слідів.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У медичному центрі “Анкор” для процедури карбоксітерапії використовується гелева маска CO2 MEDIPLORER, запатентована в Японії, Америці, Канаді. Це найкраща у світі система, що використовує принцип карбоксітерапії.

На ретельно очищену шкіру наносять лосьйон і сироватку. Після цього змішуються порошок, що активує, і гель на основі морських водоростей, і відразу ж наносяться на шкіру. Через 30 хвилин видаляємо маску шпателем, змиваємо залишки і завершуємо процедуру нанесенням крему EC MEDIPLORER.

Для отримання найкращого результату поєднуємо процедуру з попередньою мікродермабразією (МДА).

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати карбоксітерапії обличчя без ін'єкцій

Сприяє поліпшенню кровообігу і зміцненню сполучної тканини, що сприяє загальному здоров’ю шкіри. Завдяки відсутності ін’єкцій процедура також може бути більш доступною і безпечною для широкого кола пацієнтів.

 • Безпека процедури, відсутність ризику інфекцій і болю, а також відсутність реабілітаційного періоду після процедури.
 • Карбоксітерапія обличчя без ін’єкцій також не залишає слідів на шкірі, що робить її ідеальною для тих, хто хоче зберегти конфіденційність процедури. Завдяки своїй ефективності карбоксітерапія обличчя без ін’єкцій може допомогти поліпшити текстуру шкіри, зменшити пігментацію, розгладити зморшки і поліпшити колір обличчя.
Результат

Думка лікаря

Карбоксітерапія - одна з найулюбленіших і найзатребуваніших процедур у клініці - як лікарями, так і пацієнтами. Ефективна і не травматична.
Очеретнюк Світлана Василівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення процедури карбоксітерапія охоплюють такі стани, як целюліт, розтяжки, рубці, ожиріння, мішки під очима, а також для поліпшення кровообігу і загального стану шкіри. Карбоксітерапія також може бути використана для лікування хронічних болів, таких як артрит і артроз.

 

За

Протипоказання

Однак, є кілька протипоказань для проведення цієї процедури, включно з вагітністю, інфекціями та запаленнями в місці передбачуваної ін’єкції, а також гострими захворюваннями серцево-судинної системи. Також слід уникати процедури карбоксітерапія в разі наявності онкологічних захворювань і порушень згортання крові.

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!