+380 (97) 976 00 31

Радіохвильове видалення новоутворень

Радіохвильове видалення новоутворень – це сучасна методика видалення пухлин і утворень у різних частинах тіла за допомогою радіохвильової енергії. Цей метод є більш м’яким і точним, порівняно з традиційними методами видалення пухлин.

 

Днів відновлення 5 - 10
Вартість від500 грн
Час сеансу 20 - 60хв
Кількість процедур 1 - 5

Етапи проведення

01

Спочатку проводиться медичне обстеження пацієнта із застосуванням дерматоскопії, щоб точно визначити характер і місце розташування пухлини. За необхідності проводиться додаткова консультація з онкологом.

02

Після цього відбувається підготовка пацієнта до процедури, що включає зовнішню обробку ділянки операції.

03

Саме радіохвильове видалення новоутворень відбувається з використанням спеціалізованого обладнання, яке дає змогу видалити новоутворення зі збереженням його структури для гістологічного дослідження. Після процедури пацієнту рекомендується дотримуватися особливого режиму і регулярно проходити обстеження для контролю стану здоров'я.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У нашій клініці обов’язково спочатку проводиться діагностика шкіри з використанням дерматоскопії. Якщо діагностується доброякісне новоутворення, то переходимо безпосередньо до процедури видалення.

Ми визначаємо переносимість місцевих анестетиків у пацієнта, потім проводимо локальну анестезію в місці видалення.

Процедуру видалення найчастіше проводимо з використанням апарату Surgiderm (США), це радіохвильовий ніж.

Після цього видалений елемент відправляємо на гістологічне дослідження в незалежну лабораторію, а місце видалення спеціальним чином обробляємо.

Завдяки застосуванню якісних сучасних анестетиків процедура приносить мінімум неприємних відчуттів пацієнту.

Результати гістологічного дослідження зазвичай готові за 2 тижні, вони заносяться до спеціального журналу і зберігаються безстроково в клініці. Пацієнт отримує рекомендації щодо догляду за ранкою в домашніх умовах. Після повного загоєння пацієнт приходить на контрольний огляд.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Радіохвильове видалення новоутворень – це сучасний метод видалення пухлин та інших новоутворень за допомогою радіохвильової технології. Переваги цього методу полягають у його точності та мінімальному впливі на навколишні тканини.

 • Радіохвилі проникають всередину тканин і знищують патологічні утворення, при цьому мінімізуючи пошкодження здорових клітин. Результати радіохвильового видалення новоутворень зазвичай включають у себе швидке одужання, мінімальну кількість ускладнень і косметично привабливіші результати, оскільки цей метод часто залишає менше слідів на шкірі.
 • Також цей метод може бути застосований при різних типах пухлин, що робить його універсальним і ефективним.
Результат

Думка лікаря

Але моя любов - це радіохвильовий ніж!!! Таких прекрасних результатів я не бачила ні від чого іншого! Чудовий естетичний результат плюс безпека і можливість повноцінного гістологічного дослідження видаленого елемента.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для цього методу включають різні види доброякісних утворень, такі як папіломи, бородавки, атероми, ангіоми та родимки. Також радіохвильова хірургія може застосовуватися для видалення невеликих злоякісних пухлин (базаліом, епітеліом), якщо їхній розмір і місце розташування дають змогу провести процедуру безпечно.

 

 

За

Протипоказання

Однак у цього методу є і свої протипоказання. Наприклад, радіохвильове видалення не підходить для великих і глибоко розташованих новоутворень. Також цей метод може бути небажаний під час вагітності, у людей з електрокардіостимулятором.

 

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!