+380 (97) 976 00 31

Роболекс

Роболекс – це апарат нового покоління для багатофункціонального пошарового моделювання тіла, обличчя та реабілітації пацієнтів. Він поєднує чотири популярні та ефективні медичні технології, спрямовані на вплив на різні шари тканин: дерму, підшкірну жирову клітковину і м’язи. Роболекс використовується в естетичній медицині для підтяжки шкіри, руйнування жирової тканини та ущільнення м’язових волокон. Процедура вже набула популярності, особливо у сфері корекції фігури та реабілітації після травм.

 

Днів відновлення ні
Вартість від2300 грн
Час сеансу 40хв
Кількість процедур 4 - 10

Етапи проведення

01

Перший етап – підготовка пацієнта до процедури, що включає збір анамнезу, проведення необхідних аналізів і обстежень. Потім йде етап підготовки обладнання та програмування робота для виконання маніпуляцій.

02

Після цього відбувається сама процедура, під час якої робот здійснює необхідні дії з високою точністю і меншим впливом на навколишні тканини.

03

Після завершення процедури проводиться контроль за станом пацієнта та оцінка результатів.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Пацієнт знімає одяг із зони, яку необхідно обробити, і лягає на кушетку. Лікар виставляє індивідуальні налаштування на апараті та починає масаж. Процедура є абсолютно комфортною і триває 40 хв.

Для кращого ефекту рекомендуємо проходити курс від 4 до 10 процедур один раз на 5-7 днів, результат буде видно неозброєним оком після першого ж сеансу. Також рекомендуємо проводити підтримуючу процедуру один раз на місяць.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги и результати

Процедура Роболекс є інноваційним методом лікування шкіри з використанням технології радіочастотного омолодження. Вона має безсумнівні переваги, як-от усунення мімічних зморшок, поліпшення текстури шкіри та зменшення пор.

 • Результати цієї процедури стають помітними вже після першої сесії, і досягають свого піку через кілька місяців. Крім того, Роболекс сприяє стимуляції синтезу колагену, що допомагає відновити пружність і еластичність шкіри.
 • Це робить процедуру особливо ефективною для боротьби з ознаками старіння шкіри. На відміну від хірургічних втручань, Роболекс не потребує великого періоду реабілітації, що дає змогу пацієнтам швидше насолодитися результатами і повернутися до повсякденного життя.
Результат

Думка лікаря

Незалежно від зони, яку опрацьовує лікар-косметолог, Роболекс терапія руйнує жирову тканину, активує лімфодренаж, значно знижує набряки, покращує кровообіг, лікує больовий синдром, зміцнює судини, а також чинить дефіброзуючу дію на важкі форми целюліту.
Гарбар Марина Дмитрівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для процедури Роболекс можуть включати в себе бажання поліпшити зовнішній вигляд і зменшити ознаки старіння, такі як зморшки, пігментація і втрата пружності шкіри, целюліт. Також, цю процедуру можуть використовувати для корекції форми обличчя і підборіддя або для реабілітації після травм.

 

За

Протипоказання

Протипоказання для процедури включають вагітність, активні запальні процеси або інфекції в ділянці, де планується проведення процедури, а також деякі хронічні захворювання і порушення кровотоку (варикозна хвороба у важких стадіях). Також людям із кардіостимулятором (електричний водій ритму серця), металевими імплантами або серйозними захворюваннями нервової системи може бути не рекомендована ця процедура. Перед проведенням процедури важливо проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, який зможе оцінити показання та протипоказання на індивідуальному рівні.

 

Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!