+380 (97) 976 00 31

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг (HIFU-ліфтинг)

СМАС ліфтинг – це нехірургічна методика підтяжки шкіри обличчя, шиї або інших ділянок тіла з використанням сфокусованих ультразвукових хвиль. Він спрямований на підтяжку, омолодження шкіри і поліпшення її стану. Процедуру smas ліфтингу проводять із використанням спеціального апарату, який генерує ультразвукові хвилі і фокусує їх (зводить в одну мікроскопічну точку) на строго заданій глибині тканин. Ці хвилі проникають у глибокі шари (від 1,5 мм до 13 мм) і впливають на безліч чинників, що призводить до скорочення тканинного (шкірного, жирового, зв’язкового) клаптя, ущільнення та об’ємного моделювання оброблюваної ділянки, видимої підтяжки тканин, зменшення підшкірно-жирового пакету, поліпшення контурів обличчя і тіла.

 

Днів відновлення ні
Вартість від1200 грн
Час сеансу 40 - 90хв
Кількість процедур 1 - 3

Етапи проведення smas ліфтингу

01

Першим етапом є підготовка шкіри, яка охоплює очищення і дезінфекцію шкіри обличчя і шиї. Далі проводиться процедура ультразвукового смас ліфтингу на апараті Ультраформер MPT. Обробку тканин проводять пошарово - спочатку на максимально необхідну глибину, потім кожен прохід робиться ближче до поверхні шкіри. Пацієнт при цьому відчуває незначну болючість у момент впливу. Анестезія під час цієї процедури не потрібна.

02

Після процедури пацієнт може відчувати незначне тепло, може з'явитися легка набряклість, що вважається нормальною реакцією на процедуру. Відновлювальний період охоплює рекомендації з догляду за шкірою і застосування спеціальних засобів для прискорення загоєння.

03

Зазвичай протягом тижня після процедури в тканинах присутнє відчуття легкої болючості, схоже на крепатуру, яке самостійно минає. Остаточний результат від смас-ліфтингу оцінюємо через три місяці, оскільки процеси омолодження, запущені процедурою, тривають у тканинах весь цей період часу, і стан тканин поступово поліпшується протягом трьох місяців.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У клініці Анкор процедура СМАС ліфтингу (HIFU-ліфтингу) проводиться на апараті нового покоління Ультраформер МРТ (Південна Корея).

Працюємо з цією методикою близько чотирьох років, маємо великий досвід, відмінні результати, і дуже її любимо. Ефективна під час роботи як по обличчю, так і по тілу.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати СМАС-ліфтингу

СМАС-ліфтинг є ефективним методом боротьби з віковими змінами та проведення корекції форми обличчя і фігури без необхідності проходження хірургічної операції.

 • СМАС-ліфтинг має безліч переваг, серед яких безопераційний метод, можливість підтяжки різних зон обличчя і тіла, стимуляція виробництва колагену, а також мінімізація ризику можливих ускладнень.
 • Крім того, СМАС-ліфтинг дає змогу досягти натурального та довготривалого результату, не потребує тривалого періоду реабілітації та забезпечує мінімальну кількість набряків і синців після процедури.
Результат

Думка лікаря

СМАС-ліфтинг дає змогу відкласти пластичну операцію на 5-10 років, або зовсім обійтися без неї, а більш молодим пацієнтам - зберегти молодість і красу за допомогою терапевтичних протоколів.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Серед показань для проведення цього виду ліфтингу можна виділити вікові зміни шкіри, опущення тканин обличчя і шиї, мімічні зморшки, а також втрату пружності шкіри. Також процедура рекомендується за необхідності корекції овалу обличчя і поліпшення загального стану шкіри.

 

За

Протипоказання

Однак, є і протипоказання для проведення СМАС ліфтингу, серед яких запальні процеси на шкірі, серйозні захворювання організму, вагітність і період грудного вигодовування, а також онкологічні захворювання. До проведення процедури необхідно проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, який оцінить стан вашої шкіри і придатність цього методу ліфтингу.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!