+380 (97) 976 00 31

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж – це процедура, яка виконується на спеціальному апараті. Щоб зрозуміти, як працює вакуумно-роликовий масаж, треба зрозуміти принцип роботи цього апарату. Апарат забезпечує об’ємне розминання шкіри і жирового прошарку. Об’ємне розминання забезпечується вакуумом, який створюється і регулюється залежно від необхідності та оброблюваних зон.  Такий масаж об’єднує принципи вакуумної терапії та лімфодренажу.  Завдяки цьому поліпшується мікроциркуляція в тканинах, посилюється лімфовідтік, активізуються обмінні процеси, розщеплюється локальний жир. Цей вид масажу допомагає боротися з целюлітом, покращує тонус шкіри, робить її більш пружною і розгладжує її рельєф.

 

Днів відновлення ні
Вартість від300 грн
Час сеансу 20 - 30хв
Кількість процедур 5 - 10

Етапи проведення

01

Перший етап – підготовка пацієнта. Це передбачає збір анамнезу, консультацію, заміри об'ємів, контроль ваги. Потім відбувається очищення шкіри від забруднень, а також нанесення спеціального масла або крему для забезпечення легкого ковзання роликів по шкірі.

02

Другий етап – безпосередньо проведення масажу. Спеціаліст приступає до поетапної обробки проблемних зон тіла.

03

Третій етап – завершальні процедури. Після завершення масажу фахівець може використовувати спеціальні креми або гелі для догляду за шкірою, або зробити обгортання, а також дати рекомендації щодо догляду за шкірою після процедури.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Після консультації та проведення необхідних замірів пацієнт роздягається і лягає на кушетку, за необхідності може використовувати одноразову білизну.  Лікар налаштовує апарат на необхідні параметри і починає масаж. Ця процедура дуже комфортна і триває залежно від об’єму 30-40 хвилин на одній зоні. За одну процедуру можна обробити кілька зон.

Для стійкого ефекту ми рекомендуємо пройти курс від 6 до 10 процедур з інтервалом у 2-3 дні. Ефект можна побачити вже після кількох процедур, а після закінчення курсу рекомендується проводити підтримуючу процедуру раз на місяць.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Вакуумно-роликовий масаж – це інноваційна процедура, яка обіцяє видимі результати вже після кількох сеансів. Основна перевага цього методу полягає в його здатності покращувати мікроциркуляцію крові, що призводить до поліпшення живлення тканин і виведення токсинів з організму.

 • Активізує обмінні процеси в клітинах, сприяє зміцненню м’язів і підвищенню пружності шкіри. У результаті шкіра стає більш пружною, гладенькою і доглянутою. Крім того, такий масаж допомагає поліпшити контур тіла і зменшити набряклість.
 • Допомагає поліпшити кровообіг і зменшити утворення целюліту, що робить його дуже ефективним для тих, хто хоче поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри. Він також може допомогти зняти напругу і втому м’язів, що робить його корисним для тих, хто страждає від болю в спині або шиї.
Результат

Думка лікаря

Процедура вакуумно-роликового масажу дає змогу досягти чудових результатів, як-от поліпшення тонусу та пружності шкіри, корекції недоліків фігури, значного зменшення проявів целюліту, зменшення набряків і відчуття легкості, зняття болю в суглобах і м'язах.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Процедура вакуумно-роликового масажу показана для поліпшення кровообігу, усунення целюліту, зменшення локальних жирових відкладень, у разі зниження тургору і пружності шкіри, а також для зменшення набряклості тканин.

 

За

Протипоказання

Однак, у цієї процедури також є свої протипоказання. Наприклад, вакуумно-роликовий масаж не рекомендується за гіпертонії, тромбофлебіту, онкологічних захворювань, під час вагітності, в період менструації, а також людям з інфекційними захворюваннями в гострій стадії. Також не слід проводити цю процедуру на шкірі з різними ушкодженнями, запальними процесами.

 

Проти

Відгуки

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!