+380 (97) 976 00 31

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж – це процедура, яка виконується на спеціальному апараті. Щоб зрозуміти, як працює вакуумно-роликовий масаж, треба зрозуміти принцип роботи цього апарату. Апарат забезпечує об’ємне розминання шкіри і жирового прошарку. Об’ємне розминання забезпечується вакуумом, який створюється і регулюється залежно від необхідності та оброблюваних зон.  Такий масаж об’єднує принципи вакуумної терапії та лімфодренажу.  Завдяки цьому поліпшується мікроциркуляція в тканинах, посилюється лімфовідтік, активізуються обмінні процеси, розщеплюється локальний жир. Цей вид масажу допомагає боротися з целюлітом, покращує тонус шкіри, робить її більш пружною і розгладжує її рельєф.

 

Днів відновлення ні
Вартість від300 грн
Час сеансу 20 - 30хв
Кількість процедур 5 - 10

Етапи проведення

01

Перший етап – підготовка пацієнта. Це передбачає збір анамнезу, консультацію, заміри об'ємів, контроль ваги. Потім відбувається очищення шкіри від забруднень, а також нанесення спеціального масла або крему для забезпечення легкого ковзання роликів по шкірі.

02

Другий етап – безпосередньо проведення масажу. Спеціаліст приступає до поетапної обробки проблемних зон тіла.

03

Третій етап – завершальні процедури. Після завершення масажу фахівець може використовувати спеціальні креми або гелі для догляду за шкірою, або зробити обгортання, а також дати рекомендації щодо догляду за шкірою після процедури.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Після консультації та проведення необхідних замірів пацієнт роздягається і лягає на кушетку, за необхідності може використовувати одноразову білизну.  Лікар налаштовує апарат на необхідні параметри і починає масаж. Ця процедура дуже комфортна і триває залежно від об’єму 30-40 хвилин на одній зоні. За одну процедуру можна обробити кілька зон.

Для стійкого ефекту ми рекомендуємо пройти курс від 6 до 10 процедур з інтервалом у 2-3 дні. Ефект можна побачити вже після кількох процедур, а після закінчення курсу рекомендується проводити підтримуючу процедуру раз на місяць.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Вакуумно-роликовий масаж – це інноваційна процедура, яка обіцяє видимі результати вже після кількох сеансів. Основна перевага цього методу полягає в його здатності покращувати мікроциркуляцію крові, що призводить до поліпшення живлення тканин і виведення токсинів з організму.

 • Активізує обмінні процеси в клітинах, сприяє зміцненню м’язів і підвищенню пружності шкіри. У результаті шкіра стає більш пружною, гладенькою і доглянутою. Крім того, такий масаж допомагає поліпшити контур тіла і зменшити набряклість.
 • Допомагає поліпшити кровообіг і зменшити утворення целюліту, що робить його дуже ефективним для тих, хто хоче поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри. Він також може допомогти зняти напругу і втому м’язів, що робить його корисним для тих, хто страждає від болю в спині або шиї.
Результат

Думка лікаря

Процедура вакуумно-роликового масажу дає змогу досягти чудових результатів, як-от поліпшення тонусу та пружності шкіри, корекції недоліків фігури, значного зменшення проявів целюліту, зменшення набряків і відчуття легкості, зняття болю в суглобах і м'язах.
Юрченко Олена Володимирівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Процедура вакуумно-роликового масажу показана для поліпшення кровообігу, усунення целюліту, зменшення локальних жирових відкладень, у разі зниження тургору і пружності шкіри, а також для зменшення набряклості тканин.

 

За

Протипоказання

Однак, у цієї процедури також є свої протипоказання. Наприклад, вакуумно-роликовий масаж не рекомендується за гіпертонії, тромбофлебіту, онкологічних захворювань, під час вагітності, в період менструації, а також людям з інфекційними захворюваннями в гострій стадії. Також не слід проводити цю процедуру на шкірі з різними ушкодженнями, запальними процесами.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!