+380 (97) 976 00 31

Видалення небажаного волосся лазером

Лазерна епіляція – це процедура видалення небажаного волосся з використанням лазерного випромінювання. Під час процедури лазерне випромінювання впливає на волосяні фолікули, які поглинають енергію лазера і руйнуються. Це дає змогу видаляти волосся на тривалий час, оскільки волосяний фолікул перестає функціонувати.

 

Днів відновлення ні
Вартість від300 грн
Час сеансу 40 - 90хв
Кількість процедур 5 - 10

Етапи проведення процедури

01

Перший етап – консультація з дерматологом, на якій пацієнту пояснюють особливості процедури та оцінюють стан шкіри.

02

Далі проводиться підготовка до процедури, що включає гоління волосся на ділянці, яку планується обробляти лазером.

03

Після цього проводиться безпосередньо процедура лазерної епіляції, під час якої фахівець обробляє лазером місця росту небажаного волосся, блокуючи його ріст.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Для епіляції в нашій клініці використовується діодний лазер Lightsheer (США), це одна з найефективніших і надійних систем.

Після консультації з лікарем визначаються показання, зони впливу і прогноз результату.

Процедура лазерної епіляції потребує повторення, приблизно через місяць. Це зумовлено фізіологічною особливістю росту волосся (існує активна і неактивна фази росту). Лазерний вплив ефективний тільки для того волосся, яке на момент впливу перебуває в активній фазі. Лазерна епіляція вважається ефективною, якщо після кожної процедури кількість волосся зменшується на 20-30%.

Зазвичай знеболювання для такої процедури не потрібне, але за високої чутливості ми іноді застосовуємо аплікаційну анестезію (знеболювальний крем).

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Лазерна епіляція має безліч переваг порівняно з іншими методами видалення волосся. Один з основних результатів цієї процедури – це тривале або навіть постійне звільнення від небажаного волосся. Лазери здатні знищити волосяні фолікули, що призводить до уповільнення росту волосся та його поступового зникнення.

 • Є помірно безболісною і менш дратівливою для шкіри, ніж інші методи, такі як воскова депіляція або гоління. Цей метод також дає змогу обробити великі ділянки шкіри за короткий період часу, що робить його більш ефективним і зручним.
 • Ще одним результатом лазерної епіляції є поліпшення загального стану шкіри, оскільки вона може допомогти зменшити вросле волосся, пігментацію та подразнення шкіри.
Результат

Думка лікаря

Як і всі апаратні процедури, лазерна епіляція має проводитися на надійній апаратурі досвідченим фахівцем. Тільки в цьому разі ви зможете гідно оцінити цю сучасну методику й уникнути небажаних ускладнень.
Стеценко Ольга Миколаївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для процедури включають наявність темного і грубого волосся, бажання позбутися небажаного волосся на тілі або обличчі, а також постійне подразнення від гоління або воскової депіляції.

 

За

Протипоказання

Однак у цього методу також є протипоказання. Небажано проводити лазерну епіляцію за наявності темної шкіри або запаленої шкіри, оскільки це може спричинити опіки. Також не рекомендується проводити процедуру під час вагітності або за наявності певних шкірних захворювань, таких як акне або псоріаз. Найкраще перед проведенням лазерної епіляції проконсультуватися з дерматологом або косметологом, щоб уникнути небажаних наслідків.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!