+380 (97) 976 00 31

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Збільшення губ – це косметична процедура, яка виконується з метою збільшення об’єму губ шляхом введення ін’єкцій гіалуронової кислоти або іншого наповнювача. Ця процедура може бути проведена як для корекції природного об’єму губ, так і для виправлення їхньої форми.

 

Днів відновлення 3 - 5
Вартість від5300 грн
Час сеансу 30 - 45хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення

01

По-перше, консультація з фахівцем, на якій пацієнт обговорює свої бажання та очікування від процедури. Потім проводиться попереднє обстеження, щоб переконатися, що немає протипоказань для процедури.

02

Після цього проводиться сама процедура, під час якої використовується спеціальний філер для збільшення об'єму губ. Важливо вибирати досвідченого фахівця, який зможе провести процедуру безпечно й ефективно.

03

Після процедури пацієнту можуть бути надані інструкції з догляду за губами і можливі відчуття, пов'язані з процедурою. На наступних зустрічах фахівець оцінюватиме результати і коригуватиме їх за необхідності.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Проходить так само, як і всі інші ін’єкційні процедури. Консультація, оцінка стану губ і можливості корекції. Після аплікаційної анестезії проводяться ін’єкції філера.

Для корекції губ важливо вибирати якісні динамічні наповнювачі, щоб губи мали максимально природний вигляд. У нашій клініці ми застосовуємо препарати Juviderm smile, Juviderm volite, Juviderm volbella, Teosyal kiss, Teosyal RHA kiss.

Після процедури пацієнту даємо рекомендації щодо подальшого догляду.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги збільшення губ включають поліпшення зовнішнього вигляду обличчя, посилення самооцінки і підвищення впевненості. Збільшені губи можуть створити більш симетричний і привабливий образ, що може призвести до збільшення впевненості в собі.

 • У результаті цієї процедури губи мають більш об’ємний, живий і молодий вигляд. Рельєф губ стає більш вираженим і сексуальним, це має привабливіший вигляд і покращує загальне враження про зовнішність.
 • Загалом, збільшення губ може призвести до поліпшення зовнішності і поліпшення психологічного благополуччя у пацієнтів, що робить цю процедуру популярною і затребуваною.
Результат

Думка лікаря

Дуже люблю цю процедуру за неймовірно швидкий ефект омолодження, коли обличчя миттєво стає яскравішим, привабливішим. Смію вас запевнити – губи можна і треба наповнювати так, щоб вони мали природний вигляд!

Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показаннями для збільшення губ є бажання корекції форми та об’єму губ, зміна їхніх пропорцій, а також зменшення зморшок у пероральній ділянці.

 

За

Протипоказання

Однак протипоказання включають в себе вагітність, лактацію, застудні захворювання, аутоімунні захворювання, схильність до утворення келоїдних рубців. Також не рекомендується проведення цієї процедури тим, у кого є індивідуальна непереносимість компонентів препаратів, що використовуються для збільшення губ. Важливо проконсультуватися з досвідченим фахівцем, який допоможе прийняти зважене рішення щодо проведення цієї процедури.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!