Аptos-нітевой ліфтинг

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Основні причини та механізми виникнення вікових змін шкіри (опущення або птоз м'яких тканин, поява зморшок і складок шкіри обличчя, деформація овалу обличчя) добре відомі.

Це поєднання міміки, втрати тонусу (тургору) шкіри з постійним довготривалим впливом гравітації. З усіх візуальних ознак «вікового» особи зміна його форми (овалу) найбільш помітний. Звичайно, методом вибору вирішення цієї проблеми є хірургічна корекція. Тільки хірургічно можна прибрати надлишки перерастянутой обвислій шкіри (+ тканина) і радикально виправити овал обличчя. Однак, зі зрозумілих причин, постійно ведеться пошук методик, які дозволяють відкласти хірургічне втручання.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

Безопераційна корекція змін овалу обличчя є однією з найскладніших завдань естетичної медицини. В ідеалі для вирішення цього завдання потрібно вплив на всі ланки ланцюга подій, що призвели до «віковою» овалу. Оскільки ми не можемо усунути вплив гравітації, нам залишається тільки спробувати збільшити стійкість тканин до її впливу і, в межах можливого усунути візуально надлишки і опущення тканин (птозу).

З нехірургіческіх методів корекції птозу Стек гілок ліфтинг є найефективнішим і найпоширенішим.

Його переваги:

  • проводиться в амбулаторних умовах, із застосуванням місцевого знеболювання,
  • не вимагає спеціальних пристосувань і складної апаратури,
  • не залишає шрамів і рубців, період реабілітації порівняно (!) недовгий,
  • залишає можливість подальших втручань, як хірургічних, так і нехірургіческіх (наповнювачі, ботулотоксин та ін.).

Суть методу полягає в тому, що під шкіру впроваджуються хірургічні нитки зі спеціальними насічками, які обмежують рух шкіри тільки в одному напрямку (фіксують на зразок насічок як у рибальських гачків). На обличчі є зони, в яких шкіра малорухливі. Ці зони і є місцями, де встановлюють і фіксують нитки. Решта, «провисшая» частину обличчя як би підтягується догори до точок фіксації. В результаті виходить ефект підтяжки обличчя без хірургії.

Ефекту зазвичай вистачає на рік, іноді трохи більше або менше в залежності від особливостей випадку. Його недоліки: не дивлячись на порівняно невелику травматичність, метод все-таки досить агресивний – дві-три тижні після постановки ниток обмеження мімічної активності, дотримання певного режиму життя, хворобливість і набряки. Іноді можлива асиметрія після постановки ниток – це може зажадати додаткової корекції. Основний недолік цього методу – недовговічність результату, або недостатній ліфтинг, коли очікування перевищують реальний результат.

Сьогодні безліч різних країн і фірм виробляють різні варіанти ниток для ліфтингу. В основному це розсмоктуються хірургічних швів (нитки). Насічки або інші пристосування для спрямованості впливу можуть бути різними, але суть від цього не змінюється. Деякі виробники випускають також не розсмоктуються нитки для ліфтингу. Вважається, що це прийнятно для більш старшої вікової групи пацієнтів, але це спірне питання.

Крім тредліфтінга, існують ще так звані МЕЗОНІТІ. Це зазвичай теж різні варіанти розсмоктуються хірургічних ниток, які впроваджуються під шкіру, але при цьому НЕ мають ніяких насічок, і є гладкими, на відміну від ниток для ліфтингу. Для чого ж його застосовують, якщо він не дає підтяжки шкіри? Його застосовують для ущільнення (армування) шкіри, і, так як у відповідь на впровадження таких ниток шкіра реагує актівізіціей фібробластів і посиленням синтезу структурних клмпонентов (колагену, еластину), ефект армування зберігається деякий час.

У клініці «Анкор» Стек гілок ліфтинг успішно застосовується вже кілька років. Ми не вважаємо цю методику універсальної (підходящої для всіх і завжди) – тобто, показання визначаємо з обережністю і, по можливості, точно.

Будьте красиві!

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування