ДЕРМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА "АНКОР"

Наша подяка та спеціальні умови Захисникам!!!

Телефонуйте! Приходьте! Допоможемо!

Записатись

Про нас

Моисеева Елена Витальевна

Головний лікар: Моїсеєва Олена Віталіївна

«Анкор» (encore) в перекладі з французької мови означає «ще». Час підтверджує, що в такому імені клініки є сенс. Як правило, відносини між нами і нашими пацієнтами встановлюються довготривалі і довірчі, і ми щиро раді зустрічатися ще і ще. Кожен повторний візит в «Анкор» сприймається нами як висока оцінка нашої турботи про інтереси пацієнтів.

Персонал клініки — це досвідчені лікарі-дерматологи, які мають спеціальну підготовку по косметології та суміжних напрямках дерматології. Більшість з них мають досвід роботи в інших областях медицини (інтенсивна терапія і реанімація, педіатрія, нефрологія, гематологія, кардіологія, терапія). Наші медичні сестри, крім спеціальної підготовки, теж мають досвід роботи в різних клініках. У своєму розвитку ми не зупиняємося і уважно стежимо за корисними змінами в нашій області. Стиль клініки можна охарактеризувати як «розумний консерватизм»: ми застосовуємо тільки ті методики та засоби, які ефективні і, неодмінно, безпечні (тобто, мода на нові методики для нас може бути тільки орієнтиром). У клініці розроблена і успішно застосовується «система інфекційної безпеки». У нас прекрасні (можна сказати дружні) стосунки з колегами зі спеціалізованих клінік та інститутів — це додаткові можливості надання консультативної та спеціалізованої допомоги при необхідності.

Будьте красиві!

Чому ми

Надійна репутація
Медична клініка "АНКОР" працює понад 10 років. За цей час нас відвідали понад десятка тисяч задоволених клієнтів.
Передові можливості
Устаткування, технології, методики нашого центру дають найширші можливості.
Найвигідніші ціни
Ціни медичної клініки "АНКОР" не перевищують доступний рівень. Це дає краще співвідношення вартості і якості послуг.

Наша клініка

Медична косметологія "АНКОР" - це:
  • Сучасні технології;
  • Компетентні лікарі;
  • Абсолютна безпека;
  • Прийнятні ціни;
У клініці "АНКОР" використовується новітнє обладнання, яке пройшло безліч випробувань і сертифіковане не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо продукцію виробників зі світовим ім'ям.

Наші лікарі

Сверстюк Олена Андріївна

лікар – дерматовенеролог

Шевчук Людмила Володимирівна

лікар – дерматовенеролог

Лисенко Анастасія Юріївна

лікар – дерматовенеролог

Грищенко Віталія Едуардовна

лікар – дерматовенеролог
Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування