Видалення жирових відкладень і потових залоз

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Методика SmartLipo дозволяє позбутися від локальних жирових відкладень, а також видалити потові залози в області пахвових западин. Суть методики полягає в тому, що жирова тканина перекладається в рідкий стан, і протягом 2-3 місяців ця рідина всмоктується. Таким чином, зникають локальні жирові відкладення. Ця методика застосовується в провідних клініках світу понад 8 років і отримала назву у пацієнтів — «Голлівудська ліпосакція».

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

Технологія

SmartLipo має видатну технологією: поєднання термомеханічного ліполізу з коагуляцією прилеглих судин і капілярів, стимуляція неоколлагенеза.

Ця лазерна система може досягати надзвичайно високих потужностей в дуже короткий часовий проміжок (мільйонна частка секунди), потужність лазерного імпульсу постійно контролюється електронікою. Навколишні тканини, що не взаємодіють з лазерним променем, не ушкоджуються, тому що довжина імпульсу являє дуже маленький відсоток від часу між двома наступними імпульсами.

Ефективність SmartLipo

Лазерний промінь передається через мікро-канюлю, діаметром 1мм, з оптичним волокном ЗОО мкм. Використовується технологія «потрійний зони»:

1-я зона – має високу пікової потужністю лазерної емісії, для руйнування мембран адипоцитів. Ефект руйнування мембран не тільки термічний, а й механічний. Клітинне вміст адипоцитів трансформується в емульсію низькою в’язкості, яка може бути видалена природним шляхом силами організму, або при необхідності за допомогою аспірації з низьким негативним тиском.

2-я зона – коагуляція судин і капілярів дозволяє проводити процедуру ліполізу без крововтрат, в той же час, гарантуючи швидку реабілітацію після проведення процедури.

3-тя зона – ефект інтрадермально фотостимуляції запускає синтез неоколлагенеза, що сприяє природному Ліфтингова процесу в зоні проведення процедури.

Ергономіка

SmartLipo – відкриває нові горизонти в області лікування надлишкових жирових відкладень, дає можливість відмовитися від звичного способу ліпосакції на користь лазерного ліполізу, використовуючи мікро-канюлі з оптичним волокном.

Проведення процедури займає до 20 хвилин з використанням місцевої анестезії. Лазерний ліполіз дозволяє обробити області тіла не піддаються ліпосакції.

Це внутрішня область передпліччя, області над і під колінами, в області гомілки і гомілковостопних суглобів, верхня частина живота, підборіддя і нижня частина обличчя.

Оптичне волокно багаторазового використання, проходить стерилізацію в автоклаві.

SmartLipo пропонує не агресивний, з мінімальним травмуючим ефектом метод проведення процедур липомоделирование, в порівнянні з традиційними методами ліпосакції.

Система ідеальна для професіоналів, які прагнуть розширити свої можливості.

Переваги

Лазерний термомеханічний ліполіз, виконаний на SmartLipo, має безперечні переваги:

мінімальна травматичність процедури
одночасна коагуляція кровоносних судин
місцева анестезія
короткий відновний період
можливість роботи з областями не доступними для ліпосакції
контроль оброблюваної зони – стерилізація оброблюваної зони
поліпшення тонусу шкірних покривів
немає порушення текстури шкіри після проведення процедури
фотостімулірующій ефект
можливість повторного проведення лікування

Область застосування

липомоделирование
Целюліт і жирові відкладення
лікування гіпергідрозу
лікування псевдогенікомастіі
лікування ліпоми

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування