Лікування проблемної шкіри

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Прищі або акне можуть спричинити чимало неприємностей молодим дівчатам та юнакам у період перехідного віку, хоча в ряді випадків вугрі з'являються і в більш зрілому віці. Якщо вчасно не звернутися за допомогою до або займатися самолікуванням, можна зіткнутися з постакне, коли на шкірі обличчя залишаються множинні нерівності, рубці і шрами.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

Ми допоможемо позбутися проблем зі шкірою
У переважній більшості випадків виникнення патології на шкірних покривах пов’язують з негативними змінами всередині організму. Серед основних винуватців називають тривалий стрес, похибки в харчовому раціоні, гормональні порушення і дефіцит свіжого повітря в повсякденному житті.

Адекватну програму лікування зможе розробити тільки грамотний лікар-косметолог. Поради кваліфікованого фахівця допоможуть вчасно отримати ефективні процедури, спрямовані на швидке одужання шкіри. При наявності сучасних способів терапії і препаратів від акне можна позбутися повністю. Шкіра придбає колишню свіжість, гладкість і красу.

Видалення доброякісних новоутворень
Шкіра надійно захищає людський організм від негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Також існують і внутрішні механізми, як вже було сказано, що впливають на стан шкірних покривів. Такі збої і сукупності із зовнішнім впливом можуть ставати причинами появи шкірних доброякісних новоутворень.

Чому розвиваються новоутворення на шкірі

тривалий вплив прямих променів ультрафіолетового спектра;
серйозні порушення імунітету – кільцеподібна гранульома;
погіршення захисних сил організму – долонні і підошовні бородавки;
тривалі стреси;
шкідливі звички;
порушення обміну речовин – невуси, кератоми, ксантоми, фіброми.

Про важливість контролю за доброякісними новоутвореннями
Навіть з урахуванням того, що доброякісні новоутворення найчастіше не несуть в собі загрози, крім естетичних незручностей, без уваги такі проблеми залишати не варто. Якщо будуть присутні несприятливі фактори, такі як часте травмування або сонячний вплив, наприклад, то з’являється ризик трансформації утворення в злоякісну пухлину.

Для здоров’я людини найбільшою небезпекою є можливість переходу доброякісного новоутворення в рак. Щоб уникнути малігнізації, необхідно своєчасно звертатися за допомогою, щоб позбутися доброякісного утворення.

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування