Мануальний масаж і лімфодренаж

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Можуть бути апаратними і чуттєвими (виконуватися руками). Масаж був і залишається одним з найефективніших засобів у боротьбі за гарне тіло (і, відповідно, шкіру). Це пояснюється як прямим стимулюючою дією масажу (стимуляція кровообігу, лімфодренаж, активація м'язів), так і його опосередкованим впливом на організм через чутливі нервові закінчення шкіри.

Велику популярність придбав апаратний (механічний) масаж, наприклад, з використанням багатофункціонального приладу для вакуумного масажу Starvac (Франція). Такий масаж проводиться за допомогою спеціальних насадок в різних режимах (лімфодренаж, лікувальний і т.д.) і забезпечує як безпосередній, так і допоміжний (в поєднанні з іншими методиками) результати і бажаний ефект — корекцію ваги і фігури.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

VelaSmooth (Syneron, Ізраїль)

У клініці для корекції фігури і оптимізації ваги кілька років успішно застосовується спеціально розроблена нами програма. У ній динамічно поєднуються найсучасніші апаратні методики, медикаментозне вплив, дієтологія і «добрі руки» нашого масажиста.
Програма підбирається строго індивідуально і коригується залежно від ефективності (робляться акценти на найбільш результативних для пацієнта процедурах).

Ефекти velasmooth засновані на застосуванні elos-технології

  • інфрачервоне випромінювання
  • біполярний ток радіочастотного діапазону (RF) в поєднанні з пульсуючим вакуумом і роликовим масажем.

Цей апарат і методика отримали найвищу оцінку в багатьох країнах світу. В Україні таких апаратів поки одиниці.
Технологія elos, за допомогою якої відбувається вплив на підшкірно-жировий шар (в тому числі і на т.зв. целюліт) – це результат найсучасніших наукових розробок в області корекції фігури, відновлення (реабілітації) після пластичних операцій і ліпосакції.

velasmooth використовується не тільки для лікування (т.зв.) целюліту, але і для омолодження шкіри. Ці ефекти досягаються за рахунок стимуляції клітинних і біохімічних процесів, що призводять до вироблення еластину, колагену і глікозаміногліканів, одночасно поліпшуються мікроциркуляція і лімфодренаж. Апарат не має аналогів. Він включає в себе чотири абсолютно нешкідливих типу впливу на організм. Так, інфрачервоне випромінювання нагріває поверхню шкіри до потрібної температури, а струми радіочастотного діапазону переміщують тепло всередину.

Унікальна орієнтація електродів в аппликаторе була спроектована таким чином, щоб енергія RF проникала в тканини на глибину до 10 мм, викликаючи нагрівання жирової клітковини. velasmooth одночасно впливає на нерівності шкіри шляхом механічного руйнування фіброзних утворень в підшкірній жировій клітковині і випромінюванням тепла в тканини. Дана комбінація впливу механічної, інфрачервоної (теплової) і радіочастотної енергії має на меті швидко досягати однорідності підшкірної жирової клітковини і подальшого збільшення еластичності тканин.
В результаті шкіра стає і виглядає «молодший» і пружною.

Включення в програму корекції фігури velasmooth значно підвищило її ефективність, особливо в таких «складних» зонах, як підборіддя, внутрішня поверхня стегон і ін. Як правило, досить двічі в тиждень відвідувати клініку для досягнення стійкого видимого ефекту.

Мануальний (ручний) масаж

Як і раніше залишається ефективним засобом. Хороший масажист може зробити чудеса з вашим тілом навіть зі звичайним масажним кремом.

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування