Маски, пілінги, аплікації

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Термін «пілінг» походить від англійського «to peel» — що означає знімати шкірку, чистити (фрукти та ін.). Поняття пілінг об'єднує всі процедури, пов'язані з «зняттям», тобто видаленням, будь-яких верств епідермісу.

Якщо видалити тільки самий поверхневий шар епідермальних клітин, то це поверхневий пілінг, якщо видаляється шар більше — серединний, якщо знімається практично весь епідерміс — пілінг називається глибоким.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

Таким чином, за глибиною впливу пілінги діляться на поверхневі, серединні та глибокі. Залежно від методів, якими проводиться пілінг, можна виділити пілінги:
– механічні
– хімічні
– фенольні
– фруктовими кислотами
– фізичні

До механічних пілінгів відноситься і самий звичайний скраб, який застосовується будинку (1-2 рази на тиждень). Однак, в цьому випадку відлущування поверхневого шару настільки незначний, що цю процедуру навіть важко назвати пілінгом. Процедура “брашинг”, або відлущування за допомогою спеціальних щіточок та абразивного кошти, є найлегшим варіантом механічного пілінгу, і також в повному сенсі пілінгом не є.

Найбільш популярним механічним пілінгом є микродермабразия (МДА), або мікрошліфовка шкіри. Ця процедура може виконуватися в косметичних кабінетах (тільки поверхнево) і в клініках за допомогою апаратів різної конструкції. Відлущування відбувається під впливом потоку корундових кристалів (окис алюмінію). Глибина МДА регулюється за допомогою вакууму, створюваного приладом. Залежно від ступеня вакууму і швидкості потоку піску глибина МДА може бути від самої поверхневої до глибокої. Серединну і глибоку МДА можна проводити тільки в медичних установах. Причому, глибока МДА виконується за допомогою апарату для дермабразії особливої ​​конструкції, і процедура проводиться досвідченим лікарем.

Таким чином, механічні пілінги можуть забезпечити різну глибину впливу від самої поверхневої до глибокої.

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування