ULTRAFORMER III anti - age терапія

якісний сервіс та найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

В нашій клініці — нова методика ULTRAFORMER III!

Найсучасніша anti — age терапія!

 

ULTRAFORMER III — це революційна апаратна нехірургічна методика корекції вікових змін шкіри обличчя, шиї та тіла.

ULTRAFORMER III — це новий напрямок застосування фокусованого ультразвуку (HIFU) задля позбавлення ознак старіння. Ефекти від першої процедури помітні зразу і розвиваються протягом трьох-чотирьох тижнів. Цим обумовлені строки проведення повторних процедур. Результати перевищують очікування.

ULTRAFORMER III — це також ідеальна «офісна» процедура (перерви на обід), яка не потребує спеціальної підготовки, анестезії (знеболення) та реабілітації. Короткостроковість сеансів, відсутність побічних ефектів та періоду відновлення роблять її максимально простою та швидкою.

В чому ж секрет цього ультразвукового Чарівництва?

Інноваційна ультразвукова технологія, що використовується в апараті ULTRAFORMER III та його Мікро та Макро картриджах, запускає процес нео-колагенеза (відновлення та синтез колагена) в тих місцях, де спостерігається віковий дефіцит колагена. Так як вплив ультразвуком є максимально напрямленим, точним і високо-енегретичним, це стимулює регенерацію колагенових волокон в короткі строки і забезпечує швидкий результат: вирівнювання, укріплення та підтяжку шкіри любих зон обличчя та тіла.

Окрім впливу на процеси колагенеза, ULTRAFORMER III має також і «анти-целлюлітний» ефект. Його енергія руйнує «вперті целлюлітні» клітини прямо в тканинах, в результаті чого покращується якість шкіри.

Для того, щоб пройти процедуру, потрібно лише обрати зручний день, приділити 20-40 хвилин часу (в залежності від зон процедури) та комфортно вдягтись. Після процедури звичний життєвий ритм не порушується, можливо лише легке та короткострокове подразнення шкіри.

Так що приходьте — ми впевнені, що процедура ультразвукової Магії Вам сподобається!

Будьте красиві!

 

ULTRAFORMER III повністю відповідає стандартам міжнародних регуляторних органів та ассоціацій в США, Європі, Південній Кореї, Бразилії та Австралії, і використовується в клініках та медичних установах в більше ніж 55 країнах світу.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування