Усунення мімічних зморшок

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Корекція (усунення) мімічних зморшок за допомогою препаратів ботулотоксину.

Препарати ботулотоксину (найбільш відомі Диспорт, Ботокс) широко застосовуються в медичній косметології з кінця 80-х років ХХ століття. Спочатку вони були розроблені для лікування неврологічної патології і застосовуються в т.ч. в офтальмології. Вікові обмеження умовні (в офтальмології ці препарати призначають з 2-х річного віку).

Принцип дії препаратів.

Мімічні м'язи розташовані в шкірі (особи) і їх робота забезпечує характерну міміку. З віком можуть сформуватися т.зв. мімічні зморшки різної вираженості. Найчастіше ці (мімічні) зморшки з'являються в області чола, перенісся, навколо очей. Препарати ботулотоксину блокують передачу нервових імпульсів до мімічних м'язів і тимчасово «вимикають» їх. Шкіра над розслабленими м'язами розгладжується, і зморшки зникають, оскільки усунена причина їх появи.

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

У чому принципова різниця між «Ботоксом» і «Диспорт»?

Це близькі аналоги, виробляються різними фармкомпаніями.
– Ботокс випускається компанією Allergan (США).
– Диспорт випускається компанією Beafour-Ipsen (Франція).

У нашій клініці традиційно частіше застосовується Диспорт.

Наскільки небезпечні ін’єкції препаратів ботулотоксину?

Майже 30-ти річний досвід використання Диспорта і Ботокса, проведені численні клінічні та доклінічні випробування в різних країнах світу, дозволяють вважати ці препарати безпечними. Препарати широко використовуються в неврології, офтальмології, педіатрії. Однак, ін’єкції препаратів ботулотоксину можливо виконувати тільки в установах, що мають ліцензію на медичну практику, а також у лікарів, що володіють необхідними досвідом і навичками. Сьогодні Ботокс і Диспорт дозволені для клінічного застосування більш ніж в 75 країнах світу. Дані про негативні наслідки застосування цих препаратів відсутні.

Показання до застосування препаратів ботулотоксином в естетичній медицині.

I. Усунення мімічних зморшок.
II. Усунення надмірного потовиділення (лікування гіпергідрозу).

Протипоказання.

– Гострий період захворювань.
– гнійно-запальні захворювання в області передбачуваної ін’єкції.
– Вагітність, період грудного вигодовування.
– Міастенія (м’язова слабкість), гемофілія.

Показання і протипоказання завжди визначає лікар, який пройшов спеціальну підготовку.

Які вікові обмеження?

Офіційні препарати ботулотоксином дозволені до застосування в косметологічних цілях з 18 років.
У неврологічній практиці препарати використовуються з 2-х річного віку.

Чи існують люди, на яких Диспорт або Ботокс не діють?

Стійкість до препарату зустрічається рідко – приблизно у 0,1-2% людей, переважно у чоловіків. Визначити до процедури таку особливість, на жаль, неможливо.

Як поєднується застосування ботулотоксином з іншими процедурами?

Контурна пластика (наповнювачами) і ін’єкції Диспорта (Ботокса) спільно дають відмінний косметичний ефект, доповнюючи один одного. А, оскільки ці процедура відносяться в більшості випадків до боротьби з віковими змінами, то і всі інші омолоджуючі (апаратні та ін.) Методики тільки покращують результат.

Як виконується процедура?

Звичайно потрібно кілька ін’єкцій, безпосередньо в (область) мімічних м’язів. Режим життя не порушується, але пацієнтові тимчасово необхідно дотримуватися деякі обмеження (алкоголь, теплові процедури).
Ін’єкції Диспорта (Ботокса і ін.) Можливо виконувати тільки в медичних установах (що мають ліцензію). Ці препарати мають право застосовувати лише лікарі, які мають необходімими підготовкою, досвідом і навичками.

Наскільки болюча процедура?

Це індивідуальна особливість сприйняття болю (т.зв., больовий поріг). Больові відчуття – як при звичайній ін’єкції. Анестезія (місцева, аплікаційна) застосовується в рідкісних випадках.

Як швидко після ін’єкції розвивається ефект і як довго зберігається?

Зазвичай протягом першого тижня, і досягає максимуму до кінця другого тижня. Результат від ін’єкцій Ботокса (Диспорта) зберігається протягом 4-6 місяців.

Що таке гіпергідроз?

Локальний (місцевий) гіпергідроз – це підвищене пототделеніе в області пахв, долонь, стоп, яке погіршується якість життя пацієнта.
Ці області обколюють мікроін’єкціями препарату Ботокс (Диспорт). В результаті досягається блокада роботи більшості потових залоз, і, як мінімум, значно знижується, а, нерідко, практично припиняється потовиділення. Ефект зберігається протягом 6-9 місяців.

Ще раз підкреслюємо: ін’єкції препаратів ботулотксінов мають право призначати і виконувати тільки лікарі, які пройшли спеціальне навчання, і тільки в умовах медичних установ. Підтвердженням такого права є наявність ліцензії МОЗ.

Будьте Гарні!

 

 

 

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування