Усунення зморшок і складок шкіри

якісний сервіс і найсучасніше обладнання

Записатись

Про направлення

Час ... Його біг не зупинити. Час впливає на все і на всіх залишає сліди. У тому числі і на зовнішності. І якщо в дитинстві і юнацтві нам хотілося виглядати солідніше і постарше, то з плином часу це бажання, в міру його виконання, повністю пропадає.

Вікові зміни зовнішності пов'язані зі змінами стану шкіри. Це відбувається внаслідок того, що з часом (старінням) сповільнюються обмінні процеси. В результаті в шкірі зменшується кількість речовин, які і забезпечують всі її чудові властивості — пружність, еластичність, вологість, а в подальшому, відбувається і природне зниження тонусу (або тургору) шкіри. Крім того, природні вікові зміни поглиблюються агресивним впливом несприятливих факторів зовнішнього середовища (температурні перепади, інсоляція та ін.) Або індивідуальними причинами (хвороби, різкі коливання ваги, «шкідливі» звички, стреси і ін.). Процеси старіння можуть визначатися й іншими факторами: важливу роль відіграє спадковість, етнічне походження, а також умови життя (в т.ч. традиції і можливість догляду).

Чому ми

Надійна репутація
Медицинская косметологоия "АНКОР" работает более 10 лет. За это время нас посетили более десятка тысяч довольных клиентов.
Передові можливості
Оборудование, технологии, методики нашего центра дают самые широкие возможности.
Найвигідніші ціни
Цены медицинской косметологоии "АНКОР" не превышают доступный уровень. Это дает лучшее соотношение стоимости и качества услуг.

В результаті контури особи і його частин змінюються і з’являються зморшки і складки. Картину довершують мімічні зморшки в зонах з високою активністю міміки (а це теж, зрозуміло, особа). Час і швидкість розвитку цих змін залежить і від типу шкіри: для сухої шкіри ймовірність ранньої появи зморшок велика в порівнянні з нормальною і, тим більше, жирної. Так, з часом, і формується «вікове» особа.
Що ж відбувається з якістю шкіри при старінні?

У шкірі розвиваються дегенеративні процеси, які є результатом уповільнення обміну речовин у всіх її шарах. Зовні це проявляється:

– розширенням пір, особливо в центральній частині особи (ознака зневоднення);

– появою судинного малюнка на шкірі (різного ступеня вираженості – від рожевого фону до яскраво виражених судин), який називається куперозом;

– порушенням пігментації (дисхромії), появою нерівності забарвлення, пігментних плям;
– тьмяним кольором, шорсткістю поверхні шкіри (гіперкератоз);

– витончення всіх шарів шкіри, яке проявляється при мімічної активності (мімічні зморшки).

Описані зміни шкіри з плином часу призводять до утворення характерних зморшок і складок, спочатку при міміці (мімічні зморшки), потім і в спокої (статичні зморшки).
Які ж зморшки найчастіше помітні на обличчі і підкреслюють вік?

– чола і перенісся. Лоб – дуже активна частина особи, рухи м’язів чола далеко не завжди можна контролювати. При атрофічних процесах в шкірі саме на лобі проявляються перші ознаки вікових змін. Крім того, вертикальні зморшки в області перенісся супроводжуються опущенням брів і надають особі заклопотане, “важкий” вираз;

– периорбитальной (окологлазничной) області. «Зморшки посмішки», їх називають ще “гусячими лапками” (вони виникають не у всіх людей). Крім них бувають ще зморшки, які розташовані в області нижньої повіки, вони не пов’язані з мімікою і викликані зазвичай тим, що шкіра втрачає тонус, розтягується і утворює так званий надлишок шкіри;

– носогубні складки. Можуть з’явитися, залежно від анатомії особи, досить рано (до 30 років), їх наявність надає особі втомлений вигляд;

– зморшки навколо губ. Зазвичай виявляються після 40 років, іноді й раніше. Спочатку видно тільки при міміці (вимовляємо звук «у-у-у-у»), а потім і в спокої. Ці зморшки дуже різко підкреслюють вік;

– зморшки біля кутів рота. У різних людей виражені в різному ступені, але завжди надають вираження печалі, втоми.

Інші ознаки віку, про які часто не знають або забувають:

– западини під очима, або так звані Носослізний борозни. Нерідко невірно трактуються і сприймаються як темні кола під очима, або грижі століття. Ці зміни пов’язані з особливостями гравітаційного зсуву тканин вниз з віком;

– зменшення і переміщення вниз обсягу щік. Зазвичай звертають увагу на опущені «щічні мішки», але не помічають “порожні” місця у верхній частині особи;

– атрофія, витончення губ;

– атрофія в скроневій області. У деяких людей в області скронь з віком виникають западини, які підкреслюють форму кісткового черепа і додають відчуття вікового особи;

– атрофія мочок вух. На вуха мало хто звертає увагу, насправді вертикальні зморшки і западини на мочках завжди сприймаються як ознака старого особи;

– зміна співвідношення “підборіддя – щоки”. З віком відбувається стирання зубного ряду, змінюється прикус, і все це разом з пролягає складкою від кута рота створює враження старіючого особи;

– новоутворення на обличчі. Це окрема тема, але якщо говорити в загальному, то треба знати, що будь-які об’ємні новоутворення, розташовані на обличчі, що не прикрашають його, надають йому недоглянутий, вікової вид. Найчастіше це папіломи, кератоми, невуси (родимки). Родимки фарбують тільки молоде обличчя, вони невеликі і плоскі, але з віком родимки зазвичай стають опуклими, яскравими і збільшуються в розмірах;

– волосся на обличчі (у жінок). З віком на обличчі у жінок можуть з’явитися поодинокі волоски в області підборіддя, верхньої губи. Вони зазвичай щільні, помітні, і завжди сприймаються як прикмета віку. А тепер, коли ми визначилися, з чим боротися, обговоримо, ЩО робити, ДЕ і ЯК це робити. В одній короткій статті все пояснити складно, ми все ж спробуємо (хоча б, в загальному).

ЯК і ЩО робити?

У боротьбі за молодість і красу сучасна косметологія і естетична медицина пропонують широкий набір anti age (противікових) процедур і методик, які умовно можна розділити на три великі групи.

I. Anti age лікування (терапія) і профілактика. Це методики, спрямовані на заміщення і мобілізацію власних омолоджуючих факторів і резервів – відновлення втрачених з віком властивостей шкіри.

1. Спеціальний косметологічний догляд з фізіотерапевтичними (апаратними) методами.
2. Пілінги (механічні, фізичні та хімічні).
3. Ін’єкційні методики (мезотерапія, біоревіталізація).
4. Світлові (квантові: лазер, фотолікування) методики.

II. Нехірургічна корекція вікових змін.

1. Контурна пластика.
2. Застосування ботулотоксином.
3. Тредліфтінг (армування нитками).

III. Хірургічна корекція вікових змін.

1.Хірургіческіе пластичні операції.

Противовозрастная або anti age методики можна розділити по цілям на методики, спрямовані на заміщення втрачених і мобілізацію власних омолоджуючих факторів і резервів шкіри.

Anti age терапія, при правильному проведенні, дозволяє уповільнити процеси старіння і «відкласти» поява нових ознак віку, і атак же створити умови для стійкого ефекту корекції, вже наявних показників – зморшок. Тобто, anti age терапія – це корекція обміну речовин в шкірі.

Завданням і метою нехірургічній і хірургічної корекції вікових змін є відновлення форми – усунення вже відбулися змін. Хоча, слід зазначити: застосування ботулотоксином може бути направлено і на профілактику появи нових мімічних зморшок.
ДЕ?

Відповідь очевидна – в медичних установах. Чому? Теж зрозуміло. Тому, що це більш безпечно.

Оскільки мова йде про медичні процедури, то і виконуватися вони повинні в ліцензованих медичних установах, в яких, за визначенням, є умови для діагностики, лікування, контролю результатів і профілактики (і лікування) ускладнень. У клініках регулярно контролюється санітарний стан, усвідомлено дотримуються правила асептики і антисептики. Офіційні медичні установи можуть застосовувати тільки зареєстровані в Україні медикаменти і апаратуру.
Нехірургічна корекція вікових змін.
Контурна пластика.

Контурна пластика (КП) – це умовна назва нехірургічного методу корекції (виправлення і відновлення) контурів і форми обличчя і (або) його частин за допомогою ін’єкцій об’ємних наповнювачів – філерів (від англ. To fill – наповнювати). Тобто, поповнення втрачених з віком обсягів тканин (причини формування «провисання», постійних складок і «заломів» шкіри) шляхом заповнення їх зсередини.

Переваги та відмінні риси КП – прогнозоване і контрольоване рішення проблеми:

1. Ефективність: усунення не тільки дрібних, а й великих, давно існуючих, зморшок і складок. Корекція атрофічних дефектів шкіри, пов’язаних з загоєнням – рубців і шрамів.
2. Не потрібна підготовка до процедури і реабілітація після неї.
3. Швидкість досягнення результату – відразу після процедури.
4. Чи безпечно: по всьому світу виконується десятки мільйонів процедур (практично без ускладнень).
Про Філер.

Філлерамі можуть бути різні препарати гіалуронової кислоти (ГК – природний компонент сполучної тканини), гідроксиапатит кальцію, аутожира, біополімерні гелі, силікони. Філлери є тимчасовими або постійними имплантами.

розрізняють:

Біодеградіруемие (розсмоктуються) філери – найпопулярніші, численні і поширені препарати ГК, гідроксиапатит кальцію (Radiesse) – це наповнювачі, які піддаються розщепленню тканинними ферментами. Згодом вони повністю виводяться з організму без наслідків. Термін їх перебування в тканинах коливається в середньому від 3 до 18 місяців.

Біонедеградіруемие (нерассасивающіеся) філери – силікони, біополімерний гель.
Ці препарати не розсмоктуються в організмі, можуть мігрувати і викликати реакцію відторгнення навіть через кілька років після застосування. При цьому вони вкрай складно піддаються повному видаленню з тканин організму навіть хірургічним шляхом. Нерассасивающіеся наповнювачі вже більше 10 років заборонені до застосування в багатьох країнах. У клініці «Анкор» ці препарати не застосовуються.

Ефект від застосування філерів.

– відновлення втрачених або відсутніх обсягів в області зморшок і складок (напр. Пластика носогубних і ін. Складок);
– корекція форми та об’єму губ, підйом куточків рота;
– надання обсягу в обл. скул, підборіддя, заповнення «провалів» в подглазничной зоні, відновлення втраченого обсягу мочок вух;
– корекція овалу обличчя;
– корекція форми і усунення деформацій носа;
– омолодження кистей рук шляхом відновлення втрачених обсягів тканин;
– корекція рубців, постакне, розтяжок;
– інтимна пластика (пластика статевих органів, сосків).

Які філери застосовуються для контурної пластики в медичній косметології «АНКОР»?

У нашій клініці використовують тільки біодеградіруемие препарати на основі стабілізованої гіалуронової кислоти і гідроксіаппатіта кальцію, найбільш безпечні і перевірені багаторічним досвідом. Всі препарати, що застосовуються в клініці, мають сертифікати ЕU, FDA і України. Поставки препаратів в клініку виробляються офіційними компаніями, що представляють їх в нашій країні.

– «Редіесс» (Radiesse). Препарат на основі гідроксиапатиту кальцію, мінерального компонента кісток. Виробник – американська компанія BioFormMedical. Після імплантації в тканини, «Редіесс» дає об’ємний ефект і створює каркас для утворення колагену – білка, що забезпечує еластичність шкіри.

– Препарати на основі гіалуронової кислоти (ГК).

Гіалуронова кислота (ГК) – це речовина, яка міститься в шкірі і сприяє підтримці оптимального обміну речовин і водного балансу в тканинах. Доведено, що однією з причин старіння шкіри вважається брак власної ГК. Для заповнення цього дефіциту існують спеціальні препарати, що містять нативну ГК (ця методика називається біоревіталізація).

Препарати на основі стабілізованої ГК застосовуються в якості наповнювачів (філерів). Для їх виробництва в даний час застосовується ГК нетваринного походження (за складом ідентична натуральній ГК), що отримується за допомогою біотехнологій.

Філлери на основі ГК, використовувані в клініці:

– Cурджідерм (Surgiderm). Виробник – Allergan, США.
– Ювідерм (Juvederm). Виробник – Allergan, США.
– Рестилайн (Restylane). Виробник – Galderma, Швеція.
– Теосіаль (Teosyal). Виробник Лабораторія TEOXANE, Швейцарія
– Принцес (Princess). Виробник – CROMA, Австрія.
– Реванес (Revanesse). Виробник – Prollenium Medical Technologies, Канада.
Як застосовуються філери?

Це ін’єкційна процедура. Існує різні техніки (напр., Ретроградна, віялова, крапельна, армування і т.п.), які застосовуються в залежності від завдань, місця наповнення підготовки і досвіду лікаря. Процедура може проводитися голкою або канюлею (спеціальною голкою з затупленим кінцем).

Наскільки болючі ін’єкції філерів?

Зазвичай процедура переноситься з незначними неприємними відчуттями. Хворобливість в чому залежить від локалізації зони корекції та індивідуальної чутливості.
До складу деяких філерів входить лідокаїн (місцевий анестетик), що дозволяє зробити процедуру практично безболісною. При необхідності і для комфортного проведення процедури можна забезпечити анестезію. Для цього застосовуються анестезуючі креми (аплікаційна анестезія) і місцеві анестетики (ін’єкційна анестезія).

Які існують протипоказання до проведення процедури?

– гострі інфекційні захворювання;
– запальні процеси в зоні корекції;
– аутоімунні захворювання, цукровий діабет;
– вагітність і годування грудьми;

Показання та протипоказання до процедури визначає лікар.

Як скоро з’являється ефект після ін’єкції філерів і як довго зберігається ефект?

Ефект видно безпосередньо після процедури, остаточно оцінюється через 14 днів і триває від 9 до 12-18 місяців в залежності від зони введення.

Чи не розвивається чи до контурній пластиці звикання?

Гіалуронова кислота повністю розщеплюється в шкірі до вуглекислого газу і води. Випадків звикання до ГК і Редіесс ніколи не помічалося.

Які можуть бути ускладнення після контурної пластики?

Зазвичай після процедури бувають локальні набряки (в місці ін’єкції) і почервоніння. Дані явища носять короткочасний характер, вирішуються спонтанно і не є ускладненнями.

Умовно ускладненням можна вважати освіту в зоні корекції невеликих гематом. Вони виникають через пошкодження дрібних судин голкою під час ін’єкцій і проходять як звичайні синці.

Алергічні реакції філери бувають вкрай рідко, але можливі.

Тому такі процедури може призначати і виконувати тільки лікар.

Чи може результат процедури не виправдати очікувань?

Оскільки показання до процедури багато в чому суб’єктивні, то і оцінка її результатів в значній мірі суб’єктивна. Тому для отримання позитивного результату дуже важливі смак і почуття міри пацієнта і лікаря. І, якщо вони збігаються, то результати практично завжди перевершують очікування. Вибір клініки (спеціаліста) – це єдине, за що відповідає (але перед собою!) Пацієнт.

Якщо була зроблена ін’єкція препарату ГК, чи можна видалити препарат?

У деяких випадках (напр., При надмірній корекції і ін.) Виникає об’єктивна або суб’єктивна необхідність “повернути все назад”. Для цього існують спеціальні препарати, діючою речовиною яких є фермент гіалуронідаза. Ці препарати дозволяють «розчинити» філлер на будь-якому етапі після застосування.

Які рекомендації після процедури?

• Кілька днів не варто відвідувати баню або сауну;
• уникати прямих сонячних променів.

Важливо розуміти, що естетична медицина не вирішує питань «бути, чи не бути», а це значить, що завжди є час визначитися: ДЕ, ЩО і ЯК поліпшити свою унікальну зовнішність.

Будьте красиві!

 

Наша клініка

Роки успішної практики
більше 15 років
Наших постійних пацієнтів
більше 10 тис.
Ефективних видів послуг
більше 250 послуг

Відгуки

Людмила Ошмаріна

Досягнувши певного віку "за ...", коли відображення в дзеркалі перестає радувати, я волею випадку потрапила в клініку "Анкор" і залишаюся її вдячної клієнткою вже більше трьох років. Регулярний професійний догляд зробив свою справу: Підтягнувся овал обличчя, пом'якшилися носогубні складки, покращився загальний стан шкіри. Я стала частіше отримувати компліменти, виглядаю років на 10 молодше за свій паспортний вік. Звичайно, медична косметологія - справа недешева, але радують часті акції, що проводяться клінікою спільно з виробниками: є можливість скористатися новими ефективними методиками зі знижкою. У клініці дуже затишно, привітний персонал передзвонить і нагадає про записи, а головний лікар Олена Віталіївна завжди готова особисто проконсультувати або провести складні маніпуляції.

Марина Краснікова

Доброго дня! Дуже приємна атмосфера в клініці, чуйний персонал. Я була на прийомі у лікаря Анастасії Юріївни - дуже гарне враження, уважний лікар, кваліфікований. Дала всі потрібні рекомендації, я залишилася задоволена. Всім раджу :))

Ситник Марина

Якби зірок було більше, я б поставила всі 7. В "Анкор" працюють прекрасні професійні фахівці. Тут завжди відчуваєш себе, як вдома і завжди йдеш з прекрасним результатом і чудовим настроєм. Спасибо) Для мене ви кращі)

Марина Журавель

Не перший рік обслуговуюся в цьому косметологічному центрі! Мені подобається професійний підхід до пацієнтів, стерильна чистота всюди !!!, дорога і якісна косметика, безліч апаратів! А найголовніше, душевне ставлення до клієнта. Ніколи не проміняю АНКОР на інші клініки!

Марина Журавель

Не первый год обслуживаюсь в этом косметологическом центре! Мне нравится профессиональный подход к пациентам, стерильная чистота везде!!!, дорогая и качественная косметика, множество аппаратов! А самое главное, душевное отношение к клиенту. Никогда не променяю АНКОР на другие клиники!

Ситник Марина

Если бы звезд было больше, я бы поставила все 7. В "Анкор" работают прекрасные профессиональные специалисты. Здесь всегда чувствуешь себя, как дома и всегда уходишь с прекрасным результатом и великолепным настроением. Спасибо) Для меня вы лучшие)

Марина Красникова

Здравствуйте! Очень приятная атмосфера в клинике, отзывчивый персонал. Я была на приёме у доктора Анастасии Юрьевны - очень хорошее впечатление, внимательный врач, квалифицированный. Дала все нужные рекомендации, я осталась довольна. Всём советую )

Людмила Ошмарина

Достигнув определенного возраста "за...", когда отражение в зеркале перестает радовать, я волей случая попала в клинику "Анкор" и остаюсь ее благодарной клиенткой уже более трех лет. Регулярный профессиональный уход сделал свое дело: Подтянулся овал лица, смягчились носогубные складки, улучшилось общее состояние кожи. Я стала чаще получать комплименты, выгляжу лет на 10 моложе своего паспортного возраста. Конечно, медицинская косметология - дело недешевое, но радуют частые акции, проводимые клиникой совместно с производителями: есть возможность воспользоваться новыми эффективными методиками со скидкой. В клинике очень уютно, приветливый персонал перезвонит и напомнит о записи, а главный врач Елена Витальевна всегда готова лично проконсультировать или провести сложные манипуляции.

Записатися на прийом (консультацію)

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)

Повідомлення

Час роботи:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: з 9.00 по 16.00.

Час роботи в Літній період:
Пн. - Сб.: з 9.00 по 21.00.
Неділя: Вихідний.

Адреса: 03087, м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16, секція 4

Телефон: +38(044) 205-90-90 (91 92 93);
+38(067) 921-81-18;
+38(050) 801-21-81;
+38(063) 722-56-65;

Розташування