+380 (97) 976 00 31

Цифрова дерматоскопія

Дерматоскопія – це метод дослідження шкіри, який використовується для діагностики різних дерматологічних захворювань, таких як родимки, меланоми та інші новоутворення шкіри.  Дерматоскопія дає змогу виявити невидимі неозброєному оку ознаки, які можуть свідчити про злоякісний характер утворень, що дає змогу вчасно почати лікування і запобігти розвитку небезпечних захворювань.

 

Днів відновлення ні
Вартість від600 грн
Час сеансу 30хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення дерматоскопії

01

Першим етапом проведення дерматоскопії є огляд шкіри неозброєним оком для загальної оцінки стану.

02

Потім лікар досліджує новоутворення дерматоскопом для отримання збільшеного зображення зі спеціальним підсвічуванням і застосуванням імерсійної рідини, що дає змогу більш детально вивчити структуру елемента та деталі пігментації.

03

Після цього проводять аналіз отриманих даних і складають висновок про стан шкіри, виявлені зміни або патології. Етапи проведення дерматоскопії важливі для створення повної картини стану шкіри та своєчасного виявлення можливих проблемних зон.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У нашій клініці метод дерматоскопії використовується давно, наші лікарі проходили спеціальне навчання з дерматоскопії та діагностики новоутворень шкіри.

Це нескладна процедура, але вона потребує спеціальної підготовки. Зараз ми не можемо уявити, як раніше обходилися без дерматоскопії.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Дерматоскопія – це метод обстеження шкіри, який дає змогу більш детально вивчити різні утворення та зміни на шкірі. Цей метод є важливим інструментом для дерматологів, і він дає змогу набагато раніше виявити різні шкірні захворювання, як-от рак шкіри та меланома.

 • Переваги дерматоскопії включають в себе більш точну діагностику, можливість відстеження змін в утвореннях на шкірі, а також можливість зменшити кількість біопсій.
 • Результати дерматоскопії можуть врятувати життя пацієнтів, даючи змогу вчасно виявити небезпечні захворювання і почати лікування на ранніх стадіях. Цей метод також допомагає пацієнтам зберегти здорову шкіру і запобігти розвитку серйозних проблем у майбутньому.
Результат

Думка лікаря

Сучасна діагностика новоутворень шкіри просто неможлива без дерматоскопії. Дерматоскопи можуть бути різними, але принцип діагностики незмінний - є загальноприйнята шкала діагностики, якою ми користуємося, що полегшує виявлення небезпечних новоутворень і дає змогу вжити правильних своєчасних заходів.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Проведення дерматоскопії призначається для виявлення та діагностики різних захворювань шкіри, таких як меланома, родимі плями, себорейні бородавки та інші. Показання для проведення цього дослідження включають наявність підозрілих новоутворень на шкірі, зміну в кольорі, розмірі або формі родимих плям, а також наявність сімейного анамнезу з приводу меланоми або інших пухлин шкіри.

 

 

За

Протипоказання

У методу дерматоскопії протипоказань немає.

 

Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!