+380 (97) 976 00 31

Фотолікування

Фотолікування – це метод лікування, що ґрунтується на використанні світлових променів певної довжини хвилі для вирішення різних проблем шкіри. Ця процедура може бути використана для лікування розацеа, акне, фотостаріння, пігментації, рубців, а також для стимуляції процесів відновлення та оновлення шкіри.

Днів відновлення 1 - 2
Вартість від2500 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 3 - 6

Етапи проведення процедури

01

Перший етап - консультація з косметологом, який проводить огляд і визначає цілі процедури.

02

Потім проводиться підготовка шкіри - очищення та дезінфекція. Наступним етапом є безпосередньо процедура фотолікування, де спеціальне обладнання спрямовується на проблемні ділянки шкіри.

03

Після процедури наноситься зволожувальний і заспокійливий крем, лікар робить призначення щодо подальшого догляду та лікування.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Процедура фотолікування (IPL-лікування) в нашій клініці починається з діагностики стану шкіри. Ми застосовуємо для цієї мети апарат Observe520, в якому використовується світло різної довжини хвилі, що дає нам змогу побачити приховані процеси в шкірі, або ті, що тільки починаються.

Фотолікування може впливати на різні структури шкіри (на судини, пігмент, сальні залози), завдяки тому, що можна застосовувати світлові промені різних довжин хвиль. Тому залежно від завдань ми призначаємо курс лікування із застосуванням того чи іншого режиму. Нерідко застосовуємо їх поєднання, оскільки проблема рідко буває ізольованою. У нашій клініці використовується апарат Clearlight, він має кілька фільтрів для вирішення різних проблем (судини, пігментація, акне, фотоомолодження).

Процедура фотолікування не належить до приємних, чесно кажучи. Але анестезія під час неї не застосовується, оскільки під час нанесення знеболювального крему в шкірі відбуваються своєрідні процеси, що знижує ефективність процедури.

Для підтримки результатів від фотолікування обов’язково призначаємо домашній лікувальний догляд і захист.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Фотолікування – це сучасний метод лікування, який використовує світлові промені для вирішення різних проблем шкіри. Однією з головних переваг фотолікування є його висока ефективність у боротьбі з куперозом, розацеа, вугровою хворобою, фотостарінням, пігментацією та іншими проблемами шкіри.

 • Цей метод також має мінімальні ризики і побічні ефекти, що робить його безпечним для більшості пацієнтів. Результати зазвичай видно вже після кількох сеансів, і вони можуть бути довготривалими за умови правильного догляду за шкірою після процедур.
 • Крім того, фотолікування сприяє регенерації та омолодженню шкіри, роблячи її більш пружною, гладенькою і здоровою. Загалом, фотолікування являє собою ефективний метод поліпшення стану шкіри та підтримання молодості й краси на тривалий термін.
Результат

Думка лікаря

Я дуже люблю і часто застосовую фотолікування для вирішення низки косметологічних проблем. Цей метод радикально розширює наші можливості, дозволяючи досягати надійних тривалих результатів.
Хабарова Тетяна Іванівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для фотолікування включають різні захворювання шкіри, такі як себорея, розацеа, періоральний дерматит, псоріаз, екзема, а також акне і рубці після операцій або травм. .

За

Протипоказання

Проте, є й протипоказання до застосування фотолікування. До них відносяться вагітність, герпес, онкологічні захворювання, також деякі форми шкірного раку. Також слід бути обережними з фотолікуванням за наявності індивідуальної непереносимості до світла, оскільки це може спричинити загострення захворювання. Тому перед початком процедури необхідно проконсультуватися з лікарем та провести всі необхідні обстеження, щоб унеможливити протипоказання.

Проти

Відгуки

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!