+380 (97) 976 00 31

Ін’єкції ботокса для обличчя

Ін’єкції ботокса для обличчя – процедура, спрямована на усунення або зменшення мімічних зморшок на обличчі. Ботулотоксин – речовина, яка викликає тимчасове (до 4-5 місяців) знерухомлення м’язів, що призводить до згладжування зморшок і запобігання їхньої появи. Назва Ботокс, яку часто застосовують у побуті, не зовсім правильна – слово Ботокс є брендовим ім’ям препарату ботулотоксину компанії Аллерган. На світовому ринку існують десятки різних препаратів ботулотоксину, з різними назвами. Тому коли ми говоримо про подібні процедури, правильніше називати це ботулінотерапією.

 

Днів відновлення ні
Вартість від3800 грн
Час сеансу 15 - 45хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення

01

Спочатку консультація з лікарем, де обговорюються бажані результати і можливі ризики.

02

Потім проводиться очищення шкіри і за необхідності наноситься анестезувальний крем.

03

Після цього косметолог робить кілька (3-8) ін'єкцій ботулотоксину в різні точки обличчя, залежно від індивідуальних особливостей обличчя пацієнта. Цей етап може викликати невеликий дискомфорт, але зазвичай він добре переноситься.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Процедура ботулінотерапії в нашій клініці є однією з найпопулярніших і найзатребуваніших.

Для усунення мімічних зморшок уже понад 20 років ми застосовуємо ботулотоксини провідних світових виробників – Dysport (Ipsen), Botox (Allergan).

Під час консультації лікар оцінює можливість застосування ботулотоксину і передбачувані зони введення препарату, обговорює це з пацієнтом.

Потім після обробки шкіри антисептиком проводяться ін’єкції. Знеболювання зазвичай не потрібне.

Дія ботулотоксину проявляється поступово, протягом 7-14 днів. Тому через два тижні просимо пацієнта прийти на контрольний огляд, для оцінки результату процедури і можливої корекції.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Ботулотоксин дає змогу усунути або зменшити зморшки та лінії на обличчі, особливо в ділянці чола, навколо очей і куточків рота. Це також може допомогти підтягнути шкіру і зробити її більш пружною. Процедура зазвичай займає всього кілька хвилин, а результати стають помітними через кілька днів.

 • Ботулотоксин також може бути використаний для усунення надлишків потовиділення і навіть для корекції деяких медичних проблем, як-от мігрені, головні болі напруги, тики і спазми м’язів.
 • Важливо зазначити, що результати ін’єкцій ботокса не є постійними, і процедуру необхідно повторювати через певні проміжки часу. Однак, завдяки своїй ефективності та відсутності необхідності в тривалому відновленні, ін’єкції ботокса для обличчя залишаються популярним вибором для людей, які бажають зберегти молодість і красу шкіри.
Результат

Думка лікаря

Я обожнюю цю процедуру і ті можливості, які вона нам дає. Мені пощастило бути біля витоків застосування ботулотоксину в косметології – з дев'яностих років, і весь цей шлях ботулотоксину в косметології мені знайомий з особистого досвіду.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для ін’єкції ботокса для обличчя включають зморшки на лобі, зморшки між бровами, зморшки в куточках очей (гусячі лапки), а також контур обличчя і м’язи шиї. Ботокс також може використовуватися для корекції деяких медичних станів, таких як надмірне потовиділення, головні болі напруги і мігрень.

 

За

Протипоказання

Протипоказання для ін’єкції ботокса для обличчя включають вагітність і грудне вигодовування, алергічну реакцію на ботокс, інфекції або запалення в ділянці ін’єкції, і м’язові захворювання, такі як міастенія гравіс або синдром Ламберта-Іттена. Також не рекомендується використовувати ботокс у людей, які страждають від порушень згортання крові або приймають антикоагулянти.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!