+380 (97) 976 00 31

Контурна пластика підборіддя

Контурна пластика підборіддя – це процедура, спрямована на корекцію форми та об’єму підборіддя за допомогою ін’єкцій гіалуронового або іншого типу наповнювача. Вона може бути проведена для збільшення об’єму підборіддя, усунення подвійного підборіддя, корекції асиметрії або вираженості підборіддя кута.

 

Днів відновлення 2 - 3
Вартість від6500 грн
Час сеансу 40 - 60хв
Кількість процедур 1 - 2

Етапи проведення пластики підборіддя

01

Спочатку проводиться консультація з лікарем-косметологом, на якій пацієнт розповідає про свої бажання та очікування від процедури.

02

Потім лікар проводить огляд і оцінює стан шкіри та підборіддя для визначення відповідного методу корекції. Після цього проводиться місцеве знеболення та ін'єкції наповнювача в певні точки підборіддя.

03

Наприкінці процедури лікар робить масаж і надає допомогу у виборі догляду за шкірою після контурної пластики. Пацієнт може відразу повернутися до свого повсякденного життя, уникаючи інтенсивної фізичної активності на першу добу.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Пластика підборіддя в нашій клініці проходить так само, як і всі інші ін’єкційні процедури. Після консультації та огляду лікар обробляє шкіру антисептиком, за необхідності наносить аплікаційну анестезію, а потім робить ін’єкції. У деяких випадках застосовуємо техніку голкою, у деяких канюлею. Іноді в одній процедурі поєднуємо обидві ці техніки. Їх вибір залежить від індивідуальних анатомічних особливостей пацієнта.

Для підборіддя зони в нашій клініці застосовують спеціальні філери з високою щільністю, вони здатні тримати форму підборіддя і лінію овалу. Це Juviderm voluma, Juviderm volax, Teosyal ultra deep, Teosyal RHA4.

Після процедури пацієнт отримує рекомендації щодо подальшого догляду.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Контурна пластика підборіддя – це процедура, яка дає змогу коригувати форму та об’єм підборіддя за допомогою ін’єкцій натуральних або синтетичних наповнювачів. Однією з основних переваг цієї процедури є можливість отримати швидкі та природні результати без необхідності проходження хірургічного втручання.

 • Допомагає поліпшити контури обличчя, зменшити подвійне підборіддя, надати чіткості підборіддя лінії. Ця процедура також сприяє збільшенню об’єму і поліпшенню форми підборіддя, що може зробити профіль обличчя більш гармонійним.
 • Результати контурної пластики підборіддя можуть тривати від кількох місяців до кількох років, залежно від обраного наповнювача та індивідуальних особливостей пацієнта. Загалом, контурна пластика підборіддя пропонує ефективний і безпечний спосіб поліпшити зовнішній вигляд обличчя без серйозної хірургічної інтервенції.
Результат

Думка лікаря

Застосовуємо як корекцію вікових змін (з віком "зїдаються" зуби, коротшає прикус, зменшується відстань між губою і підборіддям), так і як корекцію природної дисгармонії обличчя, за маленького підборіддя.
Грищенко Віталія Едуардівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для контурної пластики підборіддя включають відсутність вираженого підборіддя контуру, наявність надлишку шкіри підборіддя, необхідність поліпшення профілю обличчя.

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають вагітність і лактацію, запальні процеси в області передбачуваного втручання, алергію на компоненти препарату, аутоімунні захворювання. Також не рекомендується проведення процедури в період загострення хронічних захворювань, порушень згортання крові, спочатку потрібна їх компенсація. Тому перед проведенням контурної пластики підборіддя варто звернутися до досвідченого фахівця, який проведе детальну консультацію і визначить можливість і безпеку процедури для конкретного пацієнта.

 

Проти

Відгуки

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!