+380 (97) 976 00 31

Лазерне та радіохвильове видалення новоутворень шкіри

Видалення новоутворень лазером (або радіохвильовим ножем) – метод видалення різноманітних утворень на шкірі та слизових оболонках з використанням лазерного обладнання або радіохвильового ножа. Таким способом можна видаляти такі доброякісні новоутворення, як папіломи, бородавки, родимки, судинні утворення та інші безпечні новоутворення.

 

Днів відновлення 7 - 14
Вартість від500 грн
Час сеансу 30 - 60хв
Кількість процедур 1

Етапи проведення процедури

01

По-перше, пацієнту проводять консультацію з лікарем, на якій визначають необхідність процедури і обирають відповідний вид терапії.

02

Потім проводиться підготовка до процедури, що включає очищення шкіри і нанесення місцевого знеболювального засобу.

03

Наступним етапом є саме видалення новоутворення, з використанням того чи іншого методу (лазера або радіохвильового ножа). Під час процедури видалений елемент фіксується і відправляється на гістологічне дослідження в лабораторію. Після процедури пацієнту накладають пов'язку і дають рекомендації щодо догляду за ранкою.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Перед тим як видаляти будь-яке новоутворення на шкірі, необхідно провести його діагностику. Лікар дерматолог оглядає пацієнта, збирає анамнез і проводить дерматоскопію новоутворення. У нашій клініці всі лікарі проходили навчання методу дерматоскопії, в роботі ми використовуємо кілька різних дерматоскопів. Це дуже важливий етап діагностики, який допомагає розпізнати невидимі неозброєним оком деталі новоутворення. Досвідчений лікар на підставі всіх даних ставить діагноз і тільки після цього визначає показання до видалення новоутворення.

Власне видалення новоутворення ми завжди проводимо під місцевою анестезією, ми застосовуємо найсучасніші анестетики, які мінімізують ймовірність виникнення алергії.  Для лазерного видалення використовуємо СО2 лазер Deka (Італія), для радіохвильового – апарат Surgyderm (США). Видалений елемент (новоутворення) відправляється на гістологічне дослідження для підтвердження клінічного діагнозу.

Після обробки ранки і накладення пов’язки (за необхідності) пацієнт отримує рекомендації та призначення по догляду за ранкою до повного її загоєння.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги сучасного (лазерного або радіохвильового) видалення новоутворень включають мінімальний ризик пошкодження навколишніх тканин, швидше загоєння ран, меншу кількість кровотеч та інфекцій. Таке видалення зазвичай потребує меншої кількості знеболювальних препаратів і має коротший період відновлення порівняно з традиційними методами видалення новоутворень.

 • Результати лазерного (або радіохвильового) видалення включають більш естетичні рубці та меншу кількість ускладнень після процедури.
 • Радіохвильовий і лазерний методи можуть використовуватися для різних типів новоутворень, включаючи родимки, папіломи, ксантелазми та інші доброякісні утворення на шкірі.
Результат

Думка лікаря

Якщо новоутворення турбує пацієнта (з тих чи інших причин) рекомендую обов'язково проконсультуватися у фахівця дерматолога, який займається видаленням новоутворень. І тільки після діагностики новоутворення ухвалювати рішення про його видалення та вибір оптимального методу.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для видалення новоутворень лазером включають наявність доброякісних пухлин, таких як родимки, папіломи, мозолі та бородавки, які можуть спричиняти дискомфорт або бути естетично небажаними. Також лазерне (або радіохвильове) видалення може застосовуватися для лікування деяких видів раку шкіри (базальноклітинних карцином, епітеліом).

 

 

За

Протипоказання

Однак у деяких пацієнтів можуть бути протипоказання для проведення процедури лазерного видалення новоутворень, такі як вагітність, активне запалення в ділянці пухлини, наявність фоточутливості або порушення згортання крові. Надзвичайно важливо отримати консультацію фахівця перед проведенням процедури, який врахує всі за і проти та допоможе вам ухвалити рішення про видалення новоутворення.

 

Проти

Відгуки

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!