+380 (97) 976 00 31

Лазерне видалення судин

Лазерне видалення судин – це процедура, де лазерне випромінювання використовується для усунення поверхневих судинних дефектів на шкірі, приміром, куперозу, розацеа або ж телеангіектазії. Суть лазерного видалення судин полягає в тому, що інтенсивна світлова енергія поглинається «мішенню», в нашій ситуації – судиною, яка має червоний колір. При поглинанні світлова енергія трансформується в теплову, й судина «згорає», що згодом призводить до її закриття.

 

Днів відновлення 2 - 3
Вартість від250 грн
Час сеансу 10 - 60хв
Кількість процедур 2 - 4

Етапи проведення процедури

01

Ця процедура починається з очищення шкірних покривів, їхньої дезінфекції. Потім косметолог обирає параметри впливу відповідно до типу, розміру судин та їхнього розташування.

02

Власне, процедуру проводять послідовно на всіх видимих ​​судинах, просуваючись променем лазера вздовж судини. Пацієнт при цьому відчуває поколювання, що свідчить про ефективність процесу та про те, що параметри обрано правильно.

03

Наприкінці процедури наносять спеціальний крем або ж маску, щоби заспокоїти шкіру і зменшити почервоніння.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як відбувається сеанс у нашій клініці

У нашій клініці ми видаляємо судини на апараті Medart (Данія).

Цей апарат має два варіанти лазерного променя – діаметром у 2,5 мм і в 1,2 мм, для судин різної величини. Це дозволяє працювати як із тонкими судинами на обличчі, так і з судинами на тілі й на ногах.

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Лазерне видалення судин – ефективна процедура, яка дозволяє позбутися судинних «зірочок» і «сіточок» на шкірі обличчя та тіла.

 • Висока ефективність, мінімальна травматичність, відсутність рубців та больового післяопераційного періоду. Результати лазерного видалення судин видно відразу ж після процедури, шкіра стає більш чистою та рівною, а судинні дефекти зникають.
 • До того ж, цей метод має невеликий відсоток рецидивів, що дозволяє зберегти ефект від процедури на тривалий термін. Лазерне видалення судин також сприяє поліпшенню кровообігу та загального стану шкіри, роблячи її більш пружною та здоровою.
Результат

Думка лікаря

Наразі немає більш ефективних для видалення небажаних судин процедур, ніж вплив лазером.
Присяжнюк Алла Петрівна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення цієї процедури включають наявність червоних або синюшних судин на шкірі, а також бажання пацієнта позбутися їх.

 

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають вагітність, загострення герпесу, онкологічні захворювання, аутоімунні захворювання, а також пошкодження шкіри в зоні передбачуваного впливу лазера. Також не рекомендується проведення процедури на свіжій засмаглій ділянці шкіри, оскільки це може викликати опіки.

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!