+380 (97) 976 00 31

Лікування акне

Акне – це хронічне захворювання шкіри, що характеризується появою запалених вугрів, чорних крапок і пустул. Воно найчастіше проявляється під час підліткового віку, коли під впливом гормональної перебудови шкірні залози починають активно виробляти шкірне сало. Виникнення акне може бути спричинене різними чинниками, такими як гормональні зміни, спадковість, стрес, вживання анаболічних гормонів і деяких інших медикаментів і добавок, іноді неправильне харчування.

 

Днів відновлення ні
Вартість від2200 грн
Час сеансу 40 - 90хв
Кількість процедур 6 - 20

Етапи лікування акне

01

Першим етапом лікування акне є консультація дерматолога, із застосуванням додаткових методів дослідження шкіри, призначення аналізів за необхідності.

02

Потім лікар обирає тактику лікування, яка підійде в конкретному випадку. Іноді це призначення системних препаратів (за важких форм), часто можна обійтися місцевим лікуванням (спеціальні креми, гелі) у поєднанні з професійними процедурами в клініці (мікродермабразія, ультразвук, пілінги, мікроттоки, чищення обличчя, фотолікування тощо).

03

Нарешті, необхідно підібрати правильні засоби для догляду за шкірою (умивання, зволоження), які не суперечать призначеному лікуванню і не посилюють проблему. Контроль за ефективністю лікування акне повинен здійснюватися лікарем час від часу - на процедурах, якщо обрано топічне лікування, або на періодичних консультаціях при призначенні системного лікування.

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

Проблемою акне ми займаємося багато років, і отримуємо надійні хороші результати, навіть у важких випадках.

На консультації лікар завжди обговорює з пацієнтом варіанти лікування, з урахуванням попередніх невдач і всіх індивідуальних особливостей.

Для ефективного лікування цієї складної патології в нашій клініці є різні методики – мікродермабразія, ультразвук, мікрострумова терапія, фотолікування (IPL), фракційний лазер.

А головне – у нас є великий досвід лікування акне, надійні авторські методики і досвідчені косметологи та дерматологи.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Переваги лікування акне включають усунення запалень, зменшення вироблення себума, розгладження текстури шкіри та запобігання утворенню рубців. Результати лікування акне можуть бути помітні вже через кілька тижнів після початку терапії.

 • Лікування допомагає скоротити кількість акне і зменшити їхню тяжкість, а також запобігти подальшим висипанням. Очищення шкіри від акне також сприяє поліпшенню самопочуття і підвищенню самооцінки. Після успішного лікування акне, шкіра стає більш гладенькою, здоровою і рівною.
 • Переваги лікування акне не обмежуються тільки зовнішніми змінами, оскільки поліпшення шкірного стану може також підвищити загальне самопочуття і впевненість. Тому важливо почати лікування акне якомога раніше, щоб досягти максимальних результатів у боротьбі з цим дратівливим станом.
Результат

Думка лікаря

З огляду на те, що основна маса пацієнтів перебуває у вразливому молодому (юному) віці, коли надзвичайно важливо, який вигляд мати, важлива впевненість у собі, - переоцінити важливість лікування акне просто неможливо. Лікувати треба, і чим раніше, тим краще!
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показанням для лікування акне є наявність акне. 

Під час вибору схеми лікування необхідно враховувати можливі психологічні проблеми, які виникають у пацієнтів з акне, деякі особисті обставини та попередній досвід лікування. 

 

За

Протипоказання

Протипоказань для лікування акне не існує. Це хвороба шкіри, яку треба лікувати. Але от вибір методу лікування – це вже мистецтво і досвід лікаря.

Іноді деякі стани пацієнта (вагітність, лактація, певні патології або приймання препаратів) обмежують можливості призначення найефективніших методів лікування акне. Але в сучасній дерматології завжди є засоби, якими можна їх замінити і полегшити стан шкіри пацієнта.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!