+380 (97) 976 00 31

Ультраформер

Ультраформер МРТ – це апарат останнього покоління, що працює за технологією HIFU (сфокусований високоенергетичний ультразвуковий ліфтинг). Це сучасна методика, яка дає змогу досягти результату омолодження, підтяжки тканин без застосування хірургії або ін’єкцій.

В апараті є кілька картриджів з різною глибиною впливу (1,5 мм, 2 мм, 3 мм, 4,5 мм, 6 мм, 9 мм, 13 мм). Це дає змогу пошарово обробити і скоротити тканини обличчя або будь-якої ділянки на тілі, з максимальним результатом. На запрограмованій для кожного картриджа глибині ультразвукові промені сходяться в мікроскопічні точки, де їхня енергія підсумовується і нагріває тканини до високих температур (60-65*С). Такі точки дуже малі, але їх багато, тому скорочення і підтяжка відбуваються рівномірно, на всіх шарах, починаючи від зв’язкового, жирового, закінчуючи шкірою. Крім того, такий вплив чинить стимулювальний вплив на всі тканини обличчя й тіла, що проявляється поліпшенням якості шкіри, зменшенням кількості зморшок, підтяжкою контурів обличчя, зменшенням надлишкових локальних жирових відкладень.

 

Днів відновлення ні
Вартість від12000 грн
Час сеансу 40 - 90хв
Кількість процедур 1 - 3

Етапи проведення

01

Спочатку проводиться консультація, на якій лікар оцінює стан обличчя (або проблемних місць тіла) і можливості корекції за допомогою методики HIFU. На консультації визначається обсяг впливу і курс процедур (іноді однієї процедури буває недостатньо для досягнення потрібного ефекту). Потім відбувається очищення шкіри. На шкіру наноситься спеціальний гель, що проводить ультразвук.

02

Власне процедура ліфтингу – її виконують, починаючи з глибшого шару. Завершивши ліфтинг на першому шарі, змінюється картридж, обробляється наступний, більш поверхневий шар, і в кінці обробляється шкіра. Пацієнт при цьому може місцями відчувати тепло, іноді незначну болючість, але вона абсолютно терпима і не потребує застосування анестезії.

03

Завершується сеанс нанесенням спеціального постпроцедурного крему або маски. Протягом тижня після процедури на оброблених зонах зберігається відчуття, що нагадує крепатуру, поступово воно минає. Поліпшення результату триває ще протягом двох-трьох місяців. За наявності великих жирових пакетів можливо через місяць повторити процедуру локально (до 3 разів).

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Як проходить сеанс у нашій клініці

У нашій клініці напрацьовано великий досвід з корекції обличчя і фігури з використанням апарату Ультраформер. Зараз у нас апарат останнього покоління Ультраформер МРТ (Південна Корея).

На консультації лікар визначає стан тканин, анатомічні особливості та реальні можливості корекції із застосуванням цієї методики. Одразу визначається об’єм і глибина впливу, кількість імпульсів, залежно від очікувань пацієнта та їхніх індивідуальних особливостей.

Робимо фото до процедури і безпосередньо приступаємо до самої процедури. Робимо розмітку оброблюваних зон.  Після звичайного очищення шкіри наносимо контактний гель і починаємо послідовно проходити необхідні ділянки.

Дуже показово після обробки одного боку зробити фото або просто дати пацієнтові дзеркало, щоб можна було побачити цей ефект підтяжки, який виникає відразу під час процедури.

По завершенні на обличчя наносять післяпроцедурний крем або маску, дають рекомендації щодо догляду та призначають наступну зустріч – для контролю або для продовження лікування.

 

icon
Інновації
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

icon

Переваги та результати

Ультраформер – це інноваційна технологія, призначена для підтяжки обличчя, а також корекції тіла без хірургічного втручання. Його основні переваги включають швидкі та видимі результати, відсутність травматичності, стимулювальний вплив на шкіру і відсутність періоду відновлення після процедури.

 • Ультраформер МРТ використовує ультразвукові хвилі для руйнування жирових клітин, скорочення тканин, підтяжки, а також стимулює виробництво колагену та інших структур шкіри, що допомагає поліпшити її якість.
 • Клієнти відзначають ефект ліфтингу, підтяжки обличчя, скорочення об’ємів і поліпшення контурів тіла або обличчя вже після першої процедури. Ця процедура також вирізняється відсутністю ризиків, пов’язаних з операцією, і позбавляє необхідності тривалої реабілітації. Процедура на апараті Ультраформер користується популярністю серед жінок і чоловіків, які вважають за краще зберегти природний вигляд свого обличчя, або бажають підтримувати свою фігуру у відмінній формі без хірургічних втручань.
Результат

Думка лікаря

Це сучасні високі технології, і вони не можуть бути дешевими. Тут є слабке місце для зловживань – на ринку з'являються недорогі підробки, що часто спокушає і пацієнтів, і фахівців.
Моісеєва Олена Віталіївна
img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Показання

Показання для проведення процедури Ультраформер МРТ – це бажання підтягнути контури обличчя, поліпшити контури тіла, позбутися целюліту і зменшити локальні жирові об’єми на певних ділянках.

 

За

Протипоказання

Протипоказання включають вагітність, наявність недавніх (до 3 місяців) стоматологічних імплантів, наявність онкологічних захворювань, серцево-судинні захворювання, порушення згортання крові, а також запальні процеси в зоні впливу. Перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб виключити наявність протипоказань і обговорити очікуваний результат.

 

Проти

Відгуки

Наталія Вороніна

Давно знаю цю клініку, здавна користуюсь послугами. В клініці уважне ставлення, добра організація, сучасне обладнання, бездоганна чистота. Рекомендую!

Маріна Ліферова

Професійно, чемно, конфедиційно вирішили мої "секрети" - я в захваті. Дякую

Ілона Довгань

Сучасно, фахово, Клієнтоорієнтовані, говорять українською.

Дар’я Кузнєцова

Якщо ви в пошуку якісних послуг, приємного сервісу і професіоналів, вам сюди. Для догляду за обличчям рекомендую Тетяну Х. Багато років з нею ❤️

Тетяна Левченко

Дуже рідко пишу відгуки, але після відвідування цієї клініки стриматись не можу) Лікар Світлана Василівна це профі свого діла! З великою увагою і дбайливим відношенням ставиться до клієнтів! Це лікар, який може дати правильну пораду і завжди допомагає з вирішенням проблеми! Дякую клініці Анкор за приємний час і професіоналів в клініці!

img
img
img

Почніть шлях до краси сьогодні!

Написати нам

  Спасибі
  за ваше звернення!
  Ми отримали ваше Повідомлення
  і скоро зв'яжемося з вами.
  Ваша думка важлива для нас!